Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała na rondo nie patrząc na znaki i czerwone linie. Na rondzie z pniakiem fiat zderzył się z toyotą (zdjęcia)

Jeszcze do niedawna na tym rondzie nie było tygodnia bez kolizji czy wypadku. W ostatnim czasie tego typu zdarzeń jest mniej, lecz wciąż do nich dochodzi. Za każdym razem przyczyna jest taka sama.

26 komentarzy

 1. Franiu Ty już wiesz ,że potrzeba pulsacyjnych światełek na rogu znaku ustąp ??? Dotarło ??? A wiesz ,że tępe głowy zarządu dróg i mostów zamątują tam świtała za grube miliony po znajomości że przy kążdym deszczu wywali korki ale dopiero wtedy jak ktoś zginie !! A wystraczy 3 pulsujące światła na rogu ustąp pierwszeństwa! W jakim ja pustym społeczeństwie żyje!!!! Pozdrawiam myślących

 2. Złe oznakowanie pionowe i poziome. Nie było znaków, że należy zachować szczególną ostrożność. Brak informacji w telefonie, że zbliżamy się do tego miejsca. Brak alertu RBC. Chyba ktoś chce wypadków śmiertelnych.

 3. Problem jest innej natury. Wiele osób ma prawo jazdy, ale nie zna przepisów ruchu drogowego. Jedzie, aby do przodu. Powinny być po kilku latach egzaminy sprawdzające.

  • Popieram! Również powinno się wprowadzić egzaminy po 5 latach od ukończenia szkoły podstawowej, zawodowej, liceum, studiów, kursów zawodowych i wszelkich posiadanych uprawnień.

 4. Ciągle emocje i 112 ma o czym pisać ale nic nikt nie zrobi by zmienić to!!@
  112 podejmijcie inicjatywę jak można zmienić istniejący stan na bardziej bezpieczny makro też!

 5. Co za ameba umysłowa z tej baby… Jak można nie widzieć auta na rondzie… Pewnie jak koń , klapki na oczach i wio do przodu…nie ważne,że coś z boku może jechać… Od razu zabrać prawko i niech ponownie zdaje, skoro najprostszych rzeczy nie umie babol ogarnąć..

 6. Jeśli ktoś nie ma pojęcie o jeździe i znajomości przepisów ruchu drogowego to po co wogole siada za kierownice,przecież tyle co tam jest oznaczeń to na żadnym skrzyżowaniu nie ma zabierać kwity na 3 m-ce niech się doucza lub ponowny egnamin

 7. jezdze tamtedy kilka razy w tygodniu, serio NIE WIEM jak można na tym rondzie zrobić dzwona, nie mieści się to w moim pojmowaniu świata

 8. Od Strony al. Sikorskiego? Rondo 100-lecia KUL? Gdzie Rzym, gdzie Krym, Redakcjo?

Dodaj komentarz