Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pojazd najechał na skarpę i przewrócił się na bok. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 74

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 74 doszło do przewrócenia się pojazdu osobowego. Występują utrudnienia w ruchu na trasie pomiędzy Opatowem a Kraśnikiem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 10.00 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Dębowiec w powiecie kraśnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi, a następnie wjechał na skarpę i przewrócił się na bok. Zdarzenie miało miejsce na 198,5 kilometrze odcinka drogowego między Opatowem a Kraśnikiem.

Na szczęście, w wyniku zdarzenia nikt poważnie nie ucierpiał. W rejonie kolizji występują znaczne utrudnienia w ruchu drogowym. Wprowadzono ruch wahadłowy, aby umożliwić przejazd przez zablokowany jeden pas ruchu.

Przewidywany czas utrudnień wynosi około 2 godziny. Obecnie trwają działania mające na celu dokładne ustalenie okoliczności i przyczyn zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci.

2 komentarze

  1. Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

    Pojazd najechał na skarpę i przewrócił się na bok, powiadacie…
    Dobrze, że usypano tę i inne skarpy, bo gdyby ich nie było taki pojazd zatrzymałby się gdzieś na horyzoncie na ornym polu, albo nie daj Boże, wjechałby komuś do sypialni podczas kiedy gospodarze by sobie baraszkowali !

    • Skarpa, która potocznie nazywa się ,,Góra Olbięcka”, a droga ma kształt małej serpentyny. Sam kiedyś najechałem na dachowany samochód. Odcinek problematyczny zimą szczególnie dla ciężarówek, ale planowana nowa droga natrafia na sprzeciwy. Ograniczenie szybkości do 60 i 30km/h.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo