Wbił żonie nóż w brzuch i wyskoczył przez okno. Kobieta nie żyje, mężczyzna w ciężkim stanie

Wczoraj w Chełmie doszło do rodzinnej tragedii. Najprawdopodobniej podczas kolejnej kłótni pomiędzy małżonkami, mężczyzna zabił żonę a następnie chciał popełnić samobójstwo.

Do rodzinnej tragedii doszło w czwartek wieczorem w śródmieściu Chełma. W jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Mickiewicza znaleziona została kobieta. Leżała ona w kałuży krwi w jednym z pomieszczeń. O zdarzeniu natychmiast powiadomiona została policja i pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jej zgon. Przyczyną śmierci była rana brzucha zadana nożem. Policjanci ustalili, że ofiarą jest mieszkająca tam 42-latka.

W tym samym czasie obok kamienicy znaleziono męża ofiary, 43-latek leżał nieprzytomny pod swoim oknem. Został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili liczne złamania oraz podcięte żyły. Jego stan jest krytyczny, mężczyzna cały czas znajduje się w śpiączce.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna najpierw nożem ugodził swoją żonę a następnie usiłował popełnić samobójstwo. Podciął sobie żyły a potem wyskoczył przez okno z wysokości trzeciego piętra. Sprawą zajmuje się już chełmska prokuratura, śledczy zabezpieczyli m.in. narzędzie zbrodni, przesłuchani zostali także sąsiedzi małżeństwa. Jak nas poinformowali nasi czytelnicy, pomiędzy małżonkami często dochodziło do kłótni, najprawdopodobniej w trakcie kolejnej z nich doszło do tragedii.

(fot. lublin112)
2016-07-08 17:45:51

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Serio? SERIO?! Zamordował żonę i ona „głupie babsko, wykończyło chłopa”, a on biedny miś?! Piep**nijcie się w te puste łby! Jakim trzeba być zwyrolem, żeby tak powiedzieć, skąd w was taka nienawiść do kobiet?!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7145zł 0.08%
  • GBP 5.2607zł 0.6%
  • EUR 4.5176zł 0.18%
  • CHF 4.0959zł -0.72%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”