690 680 960

Piętnastolatka była poszukiwana od dwóch tygodni. Okazało się, że zginęła w wypadku

Zakończyły się poszukiwania 15-latki, która w czerwcu wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Została zidentyfikowana jako ofiara tragicznego wypadku.

Wiktoria K. mieszkająca w Rokitnie w powiecie bialskim zaginęła w sobotę 25 czerwca. Wtedy tuż po godzinie 15 wyszła ze swojego domu i udała się w nieznanym kierunku. Kiedy nie powróciła na noc, nie skontaktowała się z bliskimi a jej telefon nie odpowiadał, rodzina zaczęła jej szukać. Powiadomiona została również policja. Ze względu, iż zaginiona miała 15 lat, natychmiast ruszyły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania.

Informację oraz rysopis nastolatki otrzymały wszystkie patrole policji, jej dane przekazano także do sąsiednich komend. Komunikaty skierowane zostały również do prasy. Jednak przez wiele dni nie natrafiono na żaden ślad po nastolatce. W końcu rozpoznano ją jako ofiarę tragicznego wypadku w Malinówce w powiecie chełmskim.

Tydzień temu, w nocy z czwartku na piątek na drodze wojewódzkiej nr 812 pomiędzy Chełmem a Włodawą zderzyły się dwa pojazdy. Jak ustalili policjanci, kierujący osobową hondą mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka autokarem. Nastoletnia pasażerka zginęła na miejscu zaś kierowca zamarł w szpitalu. Ponieważ nie posiadali dokumentów, nie było możliwe szybkie ustalenie ich danych.

Jak ustaliliśmy, nie był to pierwszy raz, kiedy dziewczyna zniknęła z domu. W ubiegłym roku na początku września oddaliła się w podobnych okolicznościach i również nie kontaktowała się z rodziną. Po kilku dniach udało się ją odnaleźć i przekazać opiekunom.

68-90394
68-90393

(fot. policja)
2016-07-08 18:53:28

28 komentarzy

 1. Dziecko nie żyje……może czasami lepiej swoje złote myśli zachować dla siebie!!!!! Co za brak uczuć i szacunku dla życia!!!!!

  • Wiem,że żadne słowa nie wyrażą ogromnego żalu po tragicznej śmierci dziecka.
   Mój syn zginął w wypadku nie z jego winy przed miesiącem,z każdym dniem dom jest bardziej pusty.Lila jesteś cudowną osobą ,empatyczną i wrażliwą .Czytając Twoje komentarze mam świadomość ,że są jeszcze dobrzy ludzie którzy rozumieją co znaczy śmierć najbliższej nam osoby i nie wykorzystują takich tragedii do popisywania się swoją,, błyskotliwą ” źłośliwą wypowiedziaą.Jestem z Tobą w bólu.

 2. Teraz wychodzi bezstresowe wychowanie dziecka robią co chcą szkoda słów

 3. Tak to się kończy, gdy dzieciom wydaje się, że są już dorosłe. Nie była to jej pierwsza ucieczka z domu, więc jakiś dorosły powinien był być twardy i sprowadzi ją za wszelką cenę do pionu. Teraz na to za późno. Szkoda życia, które się jeszcze na dobre nie zaczęło, a już się skończyło.

 4. Pewnie jakas galerianka umawiala sie za hajs ze starymi chlopami po nocy

 5. znałam ta dziewczynę 🙁 szkoda trochę traktowałam ja jak siostrę chociaż nią nie była . przeczytałam wszystkie komentarze to do niektórych szkoda gadać. po co niektórzy komentują zmarła jak ja nie znali . a po drugie o zmarłych nie mówi źle tylko dobre słowa . Po prostu to był wypadek i tyle w tym temacie . Wszystko sie zdarza . taki pisany był jej los .

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas