Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

W naszym regionie podpalony został… most. Obiekt wyłączono z użytkowania

W wyniku podpalenia uszkodzony został most w Misiach koło Międzyrzeca Podlaskiego. Paliła się nawierzchnia jezdna mostu wykonana z drewnianych belek. Sprawą zajmują się teraz policjanci.

Wiosną były podpalenia traw i nieużytków, potem plagą były podpalenia lasów, obecnie dość często strażacy gaszą słomę i ścierniska, a w ostatnich dniach ktoś nawet podpalił most. Chodzi o przeprawę znajdującą się an rzece Krzna Południowa w miejscowości Misie w pobliżu Międzyrzeca Podlaskiego.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Jak się okazało, paliła się nawierzchnia jezdna mostu wykonana z drewnianych belek. Pożar został szybko ugaszony przez strażaków. Konieczny okazał się także częściowy demontaż obiektu.

Most znajduje się na lokalnej drodze i służy głównie tylko okolicznym mieszkańcom. Jest on metalowej konstrukcji, jednak z uwagi na zniszczenia drewnianej nawierzchni obiekt został wyłączony z użytkowania. Strażacy jako przyczynę pożaru uznali zaprószenie ognia przez nieznaną osobę. Sprawą zajmują się teraz policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

2 komentarze

  1. nie naprawiac ,zdemontowac niech zapiernicza dookola to moze zmadrzeje tłumok…

  2. I przez jednego delikatnie mówiąc „mądrzejszego inaczej ” mieszkańcy będą nadkładać drogi i jeździć okrężną drogą. Brawo.