Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

W czwartek ruszają rozmowy o nowym stadionie żużlowym w Lublinie

W czwartek (1 grudnia) rozpoczynają się konsultacje społeczne koncepcji nowego wielofunkcyjnego obiektu sportowo-rekreacyjnego z funkcją stadionu żużlowego. Rozpocznie je otwarte spotkanie z mieszkańcami w Ratuszu (pl. Łokietka, sala nr 2) o godz. 17.00. Można będzie ocenić planowane zagospodarowanie terenów zielonych oraz zaproponowane przez projektantów rozwiązania architektoniczne.

25 komentarzy

  1. na co komu kolejny stadion za ponad 350 mln zł! ? a na bank będzie więcej kosztował. Znów kolejny deficytowy obiekt sportowy na terenie Lublina! utrzymanie pewnie będzie kosztować kilkanaście mln rocznie .. i co my biedny podatnicy za to zapłacimy! CHLEBA nie igrzysk! dług ponad miasta 2 mld i nadal rośnie.

  2. Budują stadiony żeby było gdzie zaganiać nieszczepionych do utylizacji. Zostaną tylko posłuszni i sprawiedliwi.

  3. joachim holiday tour

    Tam trzeba było nakryć płachtę żeby rozmowy doszły do skutku?

  4. Czy na rozmowach będą obecni CBA i Prokurator???? Potem spółki typu mosir przynoszą milionowe straty. Dlaczego nikt nie odpowiada za niegospodarność i wyprowadzanie naszych pieniędzy?????

  5. Gdzie peło tam dno i szambo.

    • Student renomowanej wyższej uczelni robienia hałasu,koneser harnasia i zasiłków wszelakich.Orzeczone uczulenie do prac wszelakich,alkopatriota.

  6. W reszcie miejsce odpowiednie dla żużla , tego właśnie brakowało. A dziadki co mają po 40-50 lat i wzwyż, woleli by zapewne, aby powstał kolejny park do spacerków. Przyszłość należy do młodych, a My właśnie takich obiektów potrzebujemy, jako ludzie młodzi, jako miasto, które chce zaistnieć na mapie Polski. A nie tak jak było przez kilka ostatnich lat: miasto emerytów, ciszy i nudów. Inicjatywa super 🙂

Z kraju