Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Volvo uderzyło w ogrodzenie. Nieprzytomny kierowca w szpitalu (zdjęcia)

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce wieczorem w Lublinie. Kierowca, od którego czuć było silną woń alkoholu, przebywa w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 20 na ul. Lema w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione, iż w ogrodzenie jednej z posesji uderzył samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volvo mężczyzna jechał od strony ul. Zemborzyckiej. W pewnym momencie pojazd zjechał na lewą stronę, wypadł z jezdni, przejechał przez chodnik i uderzył w ogrodzenie. Nieprzytomnego kierowcę przetransportowano do szpitala.

Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Dodatkowo w pojeździe znajdowały się liczne opakowania po trunkach. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Volvo uderzyło w ogrodzenie. Nieprzytomny kierowca w szpitalu (zdjęcia) Volvo uderzyło w ogrodzenie. Nieprzytomny kierowca w szpitalu (zdjęcia) Volvo uderzyło w ogrodzenie. Nieprzytomny kierowca w szpitalu (zdjęcia)

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Pijaki do Volvo się przesiadają, by w razie co, z niewielkim uszczerbkiem na zdrowiu wyjść z „przygody”. Ciekawe, czy jeszcze miał kwity?

 2. Następne pijackie bydle za kierownicą??….

 3. A ja życzę paraliżu od pasa w dół i od pasa w górę do końca dni aby już nigdy nie wsiadł za kierownicę.

 4. Chyba nie stworzą takiego prawa co wyeliminuje z naszych dróg takie pijackie mordy…., albo wyroki są za łagodne, warunkowe…. Chyba mamy problem z egzekwowaniem kary.

  Drodzy kandydaci zbliżają się wybory działajcie w tej sprawie aby zrobić porządek z pijakami na drodze, a nie tylko oklepane hasła na pasach zieleni wasze gęby żebrające o każdy głos aż się słabo robi…

  • Studętkom jezdem to i bez ksiendza wiem kiedy niedziela...

   Cycyliuszu – rozmarzyłeś się.
   Nie ma w Polsce takiego, który tworzyłby prawo działające przeciwko sobie.
   Przecież i Oni jeżdżą po kielichu.

 5. Jechał Lema, bo na bocznych nie stoją. Nowa równa droga go uśpiła i przywalił w ogrodzenie.

 6. Arcy Primas A'Prilis

  Wielki szacun dla właściciela idioto odpornego ogrodzenia.
  Szkoda, że ie było tam słupa – łatwiej wymienić.

 7. z pewną nieśmiałościa : pijak siedzi ?