Usiłował udusić swojego 5-miesięcznego synka. Twierdził, że dziecko miało trzy głowy

Kilkumiesięczny chłopiec z Włodawy o mało nie stracił życia z rąk swojego ojca. Mężczyzna zaczął dusić dziecko, gdyż miał dostrzec u niego trzy głowy. Grozi mu dożywocie.

Wszystko wydarzyło się w ubiegłym tygodniu we Włodawie. W mieszkaniu przebywało 5-miesięczne dziecko wraz ze swoimi rodzicami. Gdy matka chłopca wróciła z toalety, zauważyła swojego partnera nachylonego nad chłopcem. Mężczyzna miał zaciśnięte dłonie na szyi dziecka i usiłował je udusić. Przerażona kobieta wyrwała chłopca z uścisku mężczyzny i uciekła do innego pomieszczenia, skąd zadzwoniła po policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali 25-latka. W trakcie przesłuchania mężczyzna tłumaczył, że gdy spojrzał na swoje dziecko, dostrzegł, że posiada ono trzy głowy. Wtedy postanowił udusić chłopca. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Zachowywał się jednak dość dziwnie, dlatego też został przetransportowany do szpitala, gdzie została od niego pobrana krew do badań. Jej wyniki wykażą, czy mieszkaniec Włodawy nie był pod wpływem środków odurzających.

Sprawą zajęła się także prokuratura. Wobec 25-latka zastosowany został tymczasowy areszt. Mężczyzna jest podejrzewany o usiłowanie zabójstwa swojego dziecka. Nie zostały mu jeszcze przedstawione zarzuty. Najpierw na temat jego stanu zdrowia mają się wypowiedzieć lekarze psychiatrzy. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu od 8 lat pozbawienia wolności, aż do dożywocia.

(fot. pixabay.com)
2017-05-22 22:00:45

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Ech, bez komentarza.

 2. nie mu nie grozi jeśli nie był na prochach poza zakładem psychiatrycznym, nie ma się z czego śmiać to tragedia dla niego i jego rodziny

  • Tragedia oczywista, ale ja będąc w takiej sytuacji, że mój mąż, czy kochanek usiłuje cokolwiek złego zrobić mojemu dziecku nie chciałabym mieć z gnojem nic wspólnego.

 3. opętany jakiś

 4. Świry powinny siedzieć w zamkniętych psychiatrykach. Ćpuny i pijaki w ośrodkach leczenia przymusowego. Bandyci w pierdlach i obozach pracy.

  • Kinga która już wie

   Ty pierwszy byś trafił do osrodka. Widać że cię w szkole gnębili.

 5. Odrąbać łeb czubowi i po sprawie. Pokolenie dopalaczy.

 6. Czy to jakas kpina za usilowanie zabujstwa grozi mu od 8 lat.powinno byc od 25 do dozywocia.co za kraj.

 7. a co z dzieckiem? wszystko ok?

 8. a za ktora z trzech szyj dusil?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew