Ul. Poniatowskiego: Nocne dachowanie audi na wiadukcie

W nocy z poniedziałku na wtorek na ul. Poniatowskiego doszło do dachowania auta osobowego. Młody kierowca został ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 3 na ul. Poniatowskiego. Kierujący pojazdem marki Audi, jadąc w kierunku Czechowa, stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wjechał na krawężnik, uderzył w znak i dachował.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Jak się okazało w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci ukarali młodego kierowcę mandatem karnym. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji był niewielkie utrudnienia w ruchu.

2017-05-02 07:10:36
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

42 komentarze

 1. jakaś zła pasja dla AŁDI i BMFU

 2. O i lewarek do zmiany kół nie potrzebny.

  • szofer od przypadku

   Też tak myślę.Noc,droga pusta,duże prawdopodobieństwo że nie ma policji,więc nic nie stoi na przeszkodzie aby poszpanować.Ale że „ałdica” była spawana i w dodatku amatorszczyzna kierowcy,więc musiało się co najmniej tak zakończyć jazdę

 3. Ile trzeba zap….alać żeby zrobić taki numer akurat w tym miejscu? Jak myślicie? 60km/h…? Ja sądzę ze grubo ponad 150km/h …!

 4. sdfjsdpiofjsdip

  od dołu można zrobić pełny przegląd i wpisać do książki serwisowej ałdi

 5. Zielony trójkąt

  Myślał że to rajd, a on to Colin lub Loeb. Zapomniał, że snopowiązałka się do tego nie nadaje.

 6. Jakoś mu prawa jazdy nie zabrali. Może w nocy nie zabierają ?

 7. kolejne kałdi się wyeliminowało 🙂

 8. Kupię tłumik końcowy.

 9. Musiał dobrze grzać

  • Anzelm Dwunasty

   A niechby se tam i grzał, ale drapać się po jajach w czasie „grzania” to już lekka przesada

   • Cichobiorek cichodajek

    W czasie jazdy nie przystoi też wykonywać tzw. innych czynności seksualnych

 10. Najwazniejsze ze dres i kaptur jest .

 11. Bardzo dobrze będzie miał nauczkę on i koleżki też sie dowiedzą. Bałwan i tyle

  • Koledzy i tak już wiedzą. Na miescu było z 6-7 młodych. Jeszcze Mini obok stał. Przejeżdżałem tamtędy jak jeszcze policji, ani straży pożarnej nie było.

 12. Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

  Tak se na tego bidulę patrzę i jedyne co mi do głowy przychodzi, to to, że tak se pięęęknie leży

 13. Mam nadzieję, że nie przyjął mandatu bo moim zdaniem policjanci nie mieli podstaw do wystawienia go, chyba że sam ich na siebie wezwał. Wszystkim hejterom podnoszącym krzyk, że jest biegły który określi jak szybko jechał, itp. życzę, żeby sami potrzebowali kiedyś takiego biegłego jako poszkodowani i usłyszeli od policjanta, że biegły „to nic nie określi, jak nie ma świadków albo nagrania z monitoringu to nikt nie jest winny”.

  • Do wystawienia mandatu podstawa jak najbardziej była – spowodował kolizję (uszkodził znak i barierę energochłonną).

 14. Mam również nadzieję, że nie przyjął mandatów od policjanta. Sąd nałoży większy. Piszę 2 mandaty, bo kierujący popełnił dwa wykroczenia:
  -wypadnięcie z jezdni. Jezdnia służy do poruszania się samochodów
  -spowodowanie kolizji poprzez zderzenie się z barierą i/lub znakiem
  Te dwa zdarzenia są ze sobą oczywiście związane (jedno wynika z drugiego), ale stanowią dwa odrębne wykroczenia bo: mogło być też, że wypadnięcie z jezdni nie skończyło by się kolizją (wtedy oczywiście doszłoby tylko do jednego wykroczenia – wypadnięcie z jezdni)

  Prawo Jazdy to dokument potwierdzający, że posiadacz potrafi prowadzić dany pojazd. Jeżeli kierujący wypada z drogi, to zachodzi podejrzenie, że tak nie jest i warto wysłać taką osobę na ponowny egzamin.
  Wykroczenia zdarzają się kierującym często, jednak jest różnica w stworzonym zagrożeniu, pomiędzy wypadnięciem z drogi, a np.:
  -niezatrzymaniu się przed strzałką
  -zostawieniu pieszym 140cm zamiast wymaganych co najmniej 150cm szerokości przy parkowaniu samochodu na chodniku – przypominam to, bo coraz mniej kierujących o tym pamięta i parkuje nieprawidłowo, biorąc przykład z innych

  • No i ile dostał? 500 zeta? Waszym zdaniem pokryje to koszt interwencji straży i dojazdu policji? Nie mówiąc o naprawie bariery i znaku, bo to pewnie pójdzie z OC jak był trzeźwy. Nic państwo na tym nie zarobi, a jeszcze jakby łeb rozbił to by się leczył za friko.

 15. @TM
  Spójrz na barierę energochłonną na jednym zdjęć… widać wyraźnie, że nie tylko na krawężnik, ale też na barierę najechał… wystarczyło, że się przestraszył i odbił w prawo kierownicą i dachowanie gotowe.

 16. W artykule brak informacji ile ten młody kierowca miał lat. Nie wiemy czy był „młody wiekiem” czy tylko „stażem”. Dla mojej 75 letniej sąsiadki 35 latek to młody człowiek.

 17. mistrz ortalionu w akcji

 18. Sam(a) jesteś dres i kaptur…

 19. czas na Bolida Młodzierzy Wiejskiej

 20. z przymrużeniem oka

  Kuba ja dalej uważam ,że Ty jesteś tylko mądry inaczej. Spowodowanie „kolizji”.że znakiem nie jest podstawą do pisania MKK,tak wjechanie do przydrożnego rowu czy też uderzenia w drzewo.

  • Powiedz to ZDiM, który będzie musiał na nowo ten znak tam postawić i barierę (a raczej skocznię dla Audi) wyprostować. A mandat należy się z taryfikatora, pozycja „Wjeżdżanie na pas między jezdniami” – 0 punktów, 100 złotych.

 21. z przymrużenim oka

  Za to oraz inne wykroczenia, które można mu przypisać owszem ,ale nie za spodowdowanie „kolizji”,że znakiem jak napisałeś. Masz dziwny i łatwo przychodzący Ci dar manipulowania tym co sam napisałeś w swoim popszednim poście,Dlatego twierdze, że w d…ie byłeś i g….no widziałeś.Podpierasz się naprędce znaleźionymi w necie informacjami i dlatego w co drugim komentarzu sam sobie w stope strzelasz .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki
  Dzień Ziemniaka w Końskowoli. Będą pokazy i smaczne dania z ziemniaków