Ul. Mełgiewska: Jechał fordem po pijanemu, zderzył się z volkswagenem

Pomimo, że wcześniej spożywał alkohol, nie zawahał się wsiąść za kierownicą swojego auta. Wjechał w tył poruszającego się przed nim samochodu.

W sobotę po godzinie 18 na ulicy Mełgiewskiej w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Oba auta jechały w kierunku Świdnika a wysokości stacji paliw Bliska, kierujący fordem mężczyzna, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poruszającego się przed nim volkswagena.

Sprawca chwilę później usiłował oddalić się z miejsca zdarzenia. Poszkodowany podejrzewając, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu, natychmiast powiadomił o wszystkim policję. Na miejsce przyjechał patrol funkcjonariuszy lubelskiej drogówki. Podejrzenia okazały się słuszne, od mężczyzny wyraźnie wyczuwalna była charakterystyczna woń.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca forda miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Niebawem odpowie on za kierowanie samochodem po pijanemu i spowodowanie kolizji. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.(fot. lublin112)
2016-08-21 09:00:36

12 komentarzy

 1. Dlaczego polski rząd nic nie robi z pijakami na drogach????????

 2. Jechał bo nie będzie piechota wracał do domu. Z góry wie że nasze praworzadne państwo nic mu nie zrobi najwyżej zabiorą prawo jazdy, zapłaci grzywnę i tak będzie jeździł dalej wszak samochodu mu nie zabrali. Sprawiedliwość w tym kraju jest nie ponętnie wyrozumiałe.

 3. ciekawe czemu zamazali pijaka rejestracje, a poszkodowanego jest czytelna. bo te LUB co niby nie widać, to widać, nie mówiąc już o numerku

 4. Cimcirymci Hu ha !

  Miał pecha bo bęcnął, gdyby nie to to dojechałby na spoko, następnym razem mógłby kogoś zabić.
  Pora jakoś bardziej zdecydowanie eliminować pijusów zza kierownicy.

 5. Bora była w TDI

 6. Notorycznie liczba kierowców po spożycia wzrasta. Tempo życia powoduje że ludzie nie wytrzymują ciśnienia i uciekają w alkohol narażając innych. Tego nie uda się wyeliminować no chyba że społeczeństwo zacznie się wzajemnie szanować bo na razie dla wileu nadrzędną wartością jest kasa.

 7. Tanio odkupie tego forda, właścicielowi chyba już nie będzie potrzebny..

 8. Będzie jeździł dalej tak jak pozostałe 80% pijaków w tym kraju !!!!!!!!!!.

 9. PROSZĘ MNIE UŚWIADOMIĆ CZY POKAZYWANIE TABLIC REJESTRACYJNYCH SPRAWCY PIJANE JAZDY SSMOCHODEM JEST PRZESTĘPSTWEM TAKIM JAK JAZDA NA PODWÓJNYM GAZIE..JEŚLI NIE ROBI TEGO REDAKCJA BO MA CYKORA TO MOŹE JA TO UCZYNIĘ W OPINIACH…

 10. Znowu ze Świdnika?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!