Młody motocyklista zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Zginął na miejscu

Tragicznie zakończył się wczorajszy wypadek w Józefówce w powiecie tomaszowskim. Motocyklista zaczepił o dwa samochody a następnie zderzył się z ciągnikiem.

Do wypadku doszło w sobotę przed godz. 21.00 w miejscowości Józefówka w powiecie tomaszowskim. Motocyklista zderzył się tam z ciągniekiem rolniczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze tomaszowskiej drogówki, młody mężczyzna kierujący motocyklem marki Honda podjął manewr wyprzedzania jadących przed nim dwóch samochodów osobowych: seata i audi. W trakcie tego manewru otarł się o wyprzedzane pojazdy, a następnie stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem rolniczym z doczepionym opryskiwaczem.

Pomimo wysiłków ratowników, nie udało się uratować życia motocykliście. Zmarł on na miejscu w wyniku ciężkich obrażeń ciała. Ofiara wypadku miała 19 lat. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-08-21 10:36:25

Zobacz również

33 komentarze

 1. Cimcirymci Hu ha !

  Tak sie zastanawia… czy gdyby wspomniany w artykule ciągnik nie miał doczepionego opryskiwacza, to czy ów 19 letni pasjonat tez wyciągnąłby kopyta, czy przeniknąłby przez ciągnik i odjechał niedraśnięty w sina dal.

  Dla ułatwienia ciężej myślącym dodam, że chodzi mi o to czy istotne dla sprawy było wytkniecie, że ciągnik miał doczepiony z tyłu opryskiwacz.

  • Chyba się trochę czepiasz. Autor artykułu chciał po prostu rzetelnie przedstawić całą sytuację. Idąc Twoim tokiem myślenia można powiedzieć że tak samo nie ma znaczenia to, ze otarł się akurat o seata i audi. Również jakie ma znaczenie ze jechał hondą. Co za różnica jakiej marki były te wszystkie pojazdy? To że stracił panowanie nad motocyklem to też właściwie sprawa oczywista. Artykuł w takim razie powinien wyglądać np. tak:
   19 letni motocyklista wyprzedzając dwa samochody zaczepił o nie i uderzył w ciągnik. Zginął na miejscu.
   Ale czy na pewno byśmy mieli przedstawiony opis sytuacji?

   • Przyznam, że proponowany przez Ciebie opis Kris’ie, całkowicie by wystarczył, żeby odfajkować zgon durnia.

  • Traktor nie spojrzał w lusterka !!!!!.

  • a w domu cimcirimci wszyscy zdrowi kiedy ostatnio sę badałeś

  • Nic by nie dało bo on aż koło tylnie zgiął więc jak by nawet nie było opryskiwacza by udeżył

  • opryskiwacz to dodatkowa masa więc ciągnik mógł mieć dłuższą drogę hamowania, ale nie wydaje mi się żeby to miało aż tak istotny wpływ na skutki wypadku ponieważ jest napisane że to motocyklista wpadł na ciągnik traktorzysta niewiele już mógł zrobić

 2. nie ma tępych komentarzy?? Ludzie co z wami się dzieje, aż nie mogę uwierzyć?

 3. Szkoda samochodów, które zaczepił podczas wyprzedzania, współczuję ich właścicielom.

 4. A była taka akcja „200 mniej ratuje życie” czy jakos tak.

 5. Młody kierowca to może zabrakło doświadczenia? Wypadki z udziałem młodych kierowców zdarzają się dosyć często. Wypisywanie tutaj sarkastycznych i podłych komentarzy nie podbuduje waszego ego, a wręcz przeciwnie… żałośni, zazdrośni hejterzy…

  Szkoda chłopaka i jego rodziny.

  • A mnie, nie. I jego rodziny też. Wolno mi. Nawet jakby to był cymbał z mojej rodziny.

   • nazywając zmarłego „cymbałem” czy wziąłeś pod uwagę że winnym otarcia o samochód mógł być kierowca tego auta..? Chciałbyś się znaleźć w sytuacji gdzie wyprzedzając nawet autem inne auta ktoś nie patrzy w lusterka i spycha cię z drogi..? Czy „hejtujący’ są w stanie wziąć pod uwagę taką ewentualność…? Czy ciasnota umysłowa im na to nie pozwala…?

 6. Godz 21 widać światła…. Coś jedzie….. Nie wiadomo co i mimo tego podjąć manewr wyprzedzania…… Ileż zyskał czasu.. brak doświadczenia a nade wszystko logicznego myślenia

 7. Wystarczy że jakiś debil w aucie gadał przez tel i zepchną motocykl albo nie patrzył w lusterko i zaczą manewr wyprzedzania poprzedzającego go auta. Tego się nie dowiemy bo nikt się nie przyzna a motocyklista nie żyje.
  To jest oczywiście czysta dywagacja tylko dla tego żeby uświadomić niektórym cymbałom wypowiadającym się w tej sprawie że nie zawsze wszystko jest takie oczywiste.

  • Trzeba było jeszcze dodać, że może zasłabł, albo zasnął, i że każdemu się może przydarzyć.
   Twoja światła wypowiedź byłaby bardziej kompletna. 😆

  • Potwierdza się stara reguła: jak winny jest motocyklista, to i tak zwalmy wszystko na osobówki.

  • Jeśli jesteś poważnym motocyklistą a nie półmózgiem na „moturze” to wiesz, że wyprzedzając na motocyklu jakikolwiek pojazd musisz zachować od niego bezpieczną odległość. Nie wyprzedza się 20 cm od lusterek. Musisz wziąć poprawkę na to że być może nie zostałeś zauważony. Ten moturzysta owej poprawki nie wziął pod uwagę. Ponad to nie wiedomo czy po prostu nie ogarnął mocy lub też czy mu kierownica figla nie spłatała. Ale Ty synku od razu wyskakujesz na kierowców.

  • Jeżdżę samochodem i nikogo nie oskarżam a moja wypowiedz jest jedynie opcją którą nikt nie bierze pod uwagę. Nie twierdzę że chłopak był nie winny bo tego nie wiemy. Nie mamy informacji co się dokładnie stało i pewnie się nie dowiemy.

 8. Pryszczate gó******two dalej hejtuje… kiedyś i wy zabłyśniecie na lublin 112 nieomylni i wszystkowiedzący …

 9. Nie napinaj się bo pęknie ci żyłka w zwieraczu- panie a.s.d. ble-ble-ble !!!!!.

 10. piszecie i piszecie co wam przyjdzie do głowy a to proste za wolno jechał i nie myślał, t przyczyna większości wypadków z udziałem motocyklistów, i co dają te naklejki na samochodach „motocykle są wszędzie” czy „patrz w lusterka” jak on goni jak wariat na łeb na szyję , i tak to się kończy!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9016zł 0.47%
  • GBP 4.9802zł 0.68%
  • EUR 4.5477zł 0.45%
  • CHF 4.2095zł 0.23%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Zaproszenie na 100-lecie OSP w Ostrowie Lubelskim
  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)