Annów: Zapaliła się prasa do rolowania słomy. Pożar gasiły trzy zastępy strażaków

Wczoraj po południu strażacy gasili pożar na jednym z pól w gminie Zakrzew. W działaniach uczestniczyły trzy zastępy strażaków.

W sobotę przed godziną 14 w miejscowości Annów w gminie Zakrzew doszło do pożaru na jednym z pól. W trakcie pracy zapaliła się doczepiona do ciągnika rolniczego prasa do rolowania słomy. Ogień przeniósł się na ściernisko a następnie płomienie zajęły kilkanaście zrolowanych już belek słomy.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej z JRG w Bychawie i OSP KSRG w Zakrzewie. Szybka akcja strażaków zapobiegła rozprzestrzenieniu się płomieni na sąsiednie pole.

(fot. nadesłane)
2016-08-21 00:28:45

Zobacz również

3 komentarze

  1. to ciekawe… jest godz. 8.22 artykuł opublikowano 21-08-2016 czyli dzisiaj a w tekscie „Dzisiaj po południu strażacy gasili pożar na jednym z pól…” – jasnowidz czy jak? wie co będzie po południu… ktoś nad tym panuje?

    • art był pisany wczoraj a opublikowany dziś… dlatego w tekście pisanym powinno się unikać zwrotów”dziś” „jutro” itp. data lub podanie dnia tygodnia np w „piątek po południu” jest uniwersalne… ale to rada dla autorów z L112

  2. bele słomy spłonęły doszczętnie a prasa nie… mam wrażenie, że to iskierka wpadła do prasy z już palącego się ścierniska… ale to tylko moje dywagacje…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!