Nie udało się uratować 27-letniej Marleny ze Świdnika. Podpalił ją jej chłopak

Pomimo starań lekarzy, jak też organizowanych zbiórek krwi, nie udało się uratować życia kobiety, ciężko poparzonej w wybuchu w jednym z mieszkań w Świdniku. Zmarła dzisiaj w szpitalu.

We Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej zmarła dzisiaj 27-letnia Marlena, która została ciężko ranna w trakcie wybuchu i pożaru w Świdniku. Jej stan od początku był bardzo ciężki. Kobieta miała poparzone ponad 90% powierzchni ciała. Cały czas była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Pomimo starań lekarzy, w ostatnim czasie jest stan znacząco się pogorszył. Niedawno otrzymaliśmy informację, iż Marlena zmarła.

Pożar i wybuch w jednym z mieszkań przy ul. Hallera w Świdniku miał miejsce tydzień temu. Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że winnym zdarzenia jest jej chłopak, 29-letni Damian K. Mężczyzna oblał ją łatwopalną substancją, a po kilku chwilach podpalił.

Później miał usiłować popełnić samobójstwo. Nie udało mu się, więc wyszedł na klatkę schodową, po czym wbiegł do jednego z sąsiednich mieszkań, a następnie wyskoczył przez balkon. Prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Ze względu na śmierć kobiety, Damian K. najprawdopodobniej odpowie za zabójstwo. Wciąż przebywa on w szpitalu.

2018-04-20 15:47:48
(fot. Policja Świdnik)

36 komentarzy

  1. ..pomimo starań lekarzy,,,wk…ia mnie zawsze takie zdanie w mediach..A pielęgniarki się nie starały?!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie