Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał odreagować po kłótni z dziewczyną. Wybił kijem bejsbolowym kilka szyb

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 23-latka, który wybił kijem bejsbolowym kilka szyb. Mężczyzna tłumaczył, że musiał odreagować.

Wczoraj wieczorem policjanci z Hrubieszowa otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna uszkodził kilka szyb kijem bejsbolowym.

Mundurowi ustalili, że 23-latek po kłótni z dziewczyną był bardzo wzburzony. Poszedł do pobliskiego sklepu jednak lokal był już zamknięty, co jeszcze bardziej spotęgowało jego złość.

Chcąc rozładować emocje, młody mężczyzna chwycił za kij bejsbolowy i zaczął wybijać szyby w lokalach.

Po kilku minutach policjanci zatrzymali mężczyznę na terenie miasta. Trafił do policyjnego aresztu.

Wartość wybitych szyb oszacowano na kwotę ponad 2 tys. zł. Teraz młody mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia za co grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności.

2018-04-20 14:44:16
(fot. Policja Hrubieszów)

8 komentarzy

  1. Poszedł sklepu … sklep był zamknięty … chwycił za kij bejsbolowy? W kieszeni go miał? Powinni go prewencyjnie zamknąć za chodzenie po mieście z bronią. Dobrze, że skończyło się na stratach materialnych…

  2. Kij bejsbolowy to ma ten wiesniak zamiast mózgu. Chyba go starzy kijem po pustym łbie walili…

  3. Ciśnie się pytanie ?dlaczego taki mocarz nie pozwoli by ktoś obił pusty łeb, tylko wyładowuje się na rzeczach marywych.

  4. Taki zakuty bejsbolowy łeb będzie znany w całym Hrubieszowie i okolicy. Ośmieszył się bo nawet Tania nie chciała drania.