690 680 960

Tymczasowy areszt dla dwóch mężczyzn za udzielanie narkotyków (zdjęcia)

Wobec dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 23 i 26 lat bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźni usłyszeli między innymi zarzuty udzielania narkotyków.

Bialscy kryminalni w miniony poniedziałek weszli do mieszkania 26-latka. Mundurowi posiadali informację, że mężczyzna ma znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili dwa woreczki: z krystalicznym proszkiem oraz suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana oraz mefedron.

Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 500 porcji dealerskich tych narkotyków. 26-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna podejrzany jest też o udzielanie narkotyków.

Kryminalni realizując czynności w tej sprawie zatrzymali 23-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna był podejrzewany o udzielanie 26-latkowi narkotyków. W jego miejscu zamieszkania policjanci ujawnili marihuanę.

Przed weekendem Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec obydwu mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do sprawy zatrzymano również 30-latka z gminy Wisznice, który podejrzewany był o udzielanie narkotyków. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny. Po przeprowadzeniu badania potwierdzili, że jest o marihuana, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 50 porcji dealerskich tego narkotyku. W jego przypadku prokurator zastosował środek w postaci dozoru policji.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. A czym jest udzielanie narkotyków? Rozdawali za darmochę?

  2. A co to za nowe określenie =”udzielanie narkotyków”Udzielać to można się społecznie.Chyba że jest to społeczne udzielanie narkotyków….

Kursy walut

  • USD 4.1964zł 0.07%
  • GBP 5.213zł 0.19%
  • EUR 4.4902zł 0.11%
  • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas