Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tylu imprez nie było w regionie od dawna. Jak zawsze mamy dla Was zestawienie ciekawych wydarzeń

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was szereg ciekawych wydarzeń, jakie warto odwiedzić w ten weekend. Tym razem królować będą imprezy związane z Nocą Świętojańską, jednak nie brakuje też festynów czy koncertów, więc każdy powinien znaleźć coś interesującego dla siebie. Dzięki współpracy z kilkudziesięcioma gminami z naszego regionu, tylko u nas znajdziecie aż tyle propozycji. W szczególności zapraszamy na Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie oraz Piknik Charytatywny w Dąbrowicy, nad którymi to lublin112.pl ma patronat.

SOBOTA

Dzień Cebularza
Dzień Cebularza to nowe, letnie wydarzenie w przestrzeni Lublina. Rozpocznie się już w najbliższy piątek i potrwa dwa dni. Przedstawiamy program imprezy. Więcej TUTAJ.

Dni Dęblina. Gwiazdą imprezy będą Łzy
W najbliższy weekend odbędą się tegoroczne Dni Dęblina. Impreza potrwa dwa dni a w tym czasie zaplanowano naprawdę wiele atrakcji. Każdy powinien znaleźć dla siebie coś interesującego. Więcej TUTAJ.

Jarmark Wohyński. Zagrają: Piersi, Mr. Polska oraz Eratox
W weekend 22-23 czerwca odbędzie się tegoroczny Jarmark Wohyński. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji oraz występów na scenie. Przedstawiamy program imprezy. Więcej TUTAJ.

Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów
Prywatne ogrody w Nałęczowie po raz kolejny otwierają się dla wszystkich zainteresowanych. Nałęczów „Miasto Ogród” zaprasza do najpiękniejszych terenów zielonych w ramach Festiwalu Otwartych Ogrodów. Prezentujemy harmonogram wydarzeń w ramach Nałęczowskiego Festiwalu Otwartych Ogrodów. Więcej TUTAJ.

Puławskie Kino Samochodowe
W piątek i sobotę, 21-22 czerwca, na parkingu Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się 12 edycja Puławskiego Kina Samochodowego w ramach cyklu wydarzeń WeekendLove Puławy. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Festiwal Kultury Pszczelarskiej w Lublinie i Janowcu
W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz na Zamku w Janowcu odbędzie się Festiwal Kultury Pszczelarskiej. Jest to druga edycja wydarzenia organizowanego wspólnie przez Archidiecezję Lubelską oraz CSK. Więcej TUTAJ.

Dni Poniatowej „Poniatowianki”
W najbliższy weekend odbędą się obchody obchody Dni Poniatowej „Poniatowianki”. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 22 czerwca przy Kąpielisku w Dolinie 10. Stawów w Poniatowej. 23 czerwca, w niedzielę obchody przeniosą się na Plac przy ul. Brzozowej. Więcej TUTAJ.

Festiwal Dwie Winorośle na Zamku w Janowcu
Na Zamku w Janowcu odbędzie się Festiwal Dwie Winorośle. Jest to pierwsze wydarzenie z cyklu eventów promujących historię i kulturę winiarstwa. Miejsce wybrano nieprzypadkowo, gdyż tradycje winiarskie Janowca sięgają 500 lat wstecz. Zaplanowano szereg atrakcji dla miłośników wina, kultury i regionalnych specjałów. Więcej TUTAJ.

Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym
Rusza część festiwalowa i koncertowa Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Oprócz wydarzeń na Scenie Głównej Festiwalu towarzyszyć będą Ogólnopolskie Targi Sztuki Ludowej, liczne warsztaty, spotkania, potańcówki i koncerty w Klubie Festiwalowym. Więcej TUTAJ.

Sobótki ze Świteziem
W sobotę, 22 czerwca, na placu przy remizie OSP Węglin odbędzie się impreza z okazji Nocy Świętojańskiej. Oprócz tradycyjnych, związanych z tym wydarzeniem obrzędów, zaplanowano też m.in. koncert. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. Więcej TUTAJ.

Noc Świętojańska w Jaszczowie
W sobotę, 22 czerwca, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaszczowie odbędą się obchody Nocy Świętojańskiej. W programie przewidziano m.in. obrzędy, konkursy, poszukiwanie kwiatu paproci a także koncert oraz pokaz ognia. Więcej TUTAJ.

Wianki na Wiśle – I Festiwal Zielarstwa w Boiskach
W sobotę, 22 czerwca, o godzinie 10:00 w Boiskach rozpocznie się Festiwal Zielarstwa „Wianki na Wiśle”. Więcej TUTAJ.

Sobótki Janowieckie
W sobotę, 22 czerwca, nad Zalewem w Janowicach w gminie Janowiec, odbędą się Sobótki Janowieckie. Wydarzenie jest nawiązaniem do tradycji ludowych, świętem wody, ognia, muzyki i dobrej zabawy. Więcej TUTAJ.

Nocy Kupały w Kijanach
W sobotę, 22 czerwca,  na Łące Sołeckiej w Kijanach odbędą się obchody Nocy Świętojańskiej. Organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji i przysmaków, w tym gulasz z ognia i kiełbaskę z ogniska. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Więcej TUTAJ.

Świętojański Nocny Spływ Kajakowy z pochodniami
W sobotę, 22 czerwca, odbędzie się Świętojański Nocny Spływ Kajakowy z pochodniami. Wydarzenie organizują kajaki.lublin wraz z Lubelskim Klubem Morsów. Więcej TUTAJ.

Noc Świętojańska w Piotrowicach
W sobotę, 22 czerwca, w parku w Piotrowicach odbędą się obchody Nocy Świętojańskiej. Miejscowość ożywiona zostanie barwami, muzyką i tajemniczym blaskiem ognia. Z kolei sam park po raz kolejny stanie się światem czarów, gdzie każdy zakątek skrywa coś absolutnie wyjątkowego. Więcej TUTAJ.

Noc Świętojańska oraz Bitwa Regionów w gminie Bełżec
W sobotę, 22 czerwca, na placu wiejskim w miejscowości Żyłka w gminie Bełżec odbędą się obchody Nocy Świętojańskiej. Wydarzenie zostało połączone z konkursem kulinarnym “Bitwa Regionów”. Na uczestników czeka magiczny wieczór pełen tradycji, muzyki i wspólnej zabawy, a także smakowita rywalizacja kulinarna, w której Koła Gospodyń Wiejskich zaprezentują najlepsze regionalne potrawy. Więcej TUTAJ.

Noc Świętojańska nad Zalewem w Majdanie Zahorodyńskim
W sobotę, 22 czerwca, nad Zalewem w Majdanie Zahorodyńskim, odbędą się obchody Nocy Świętojańskiej. W programie poszukiwanie kwiatu paproci, puszczanie wianków, teatr ognia, występy a także szereg atrakcji dla dzieci. Więcej TUTAJ.

Noc Świętojańska nad zbiornikiem wodnym Maczuły
W sobotę, 22 czerwca, nad zbiornikiem wodnym Maczuły w Horosysku odbędą się obchody Nocy Świętojańskiej. Jak zapewniają organizatorzy, uczestnicy wydarzenia będą mogli przenieść się w baśniowy, niezwykle klimatyczny wymiar łącząc nas z historycznym dziedzictwem, poznając bogactwo tutejszej kultury. Więcej TUTAJ.

Sobótki Poleskie
W sobotę, 22 czerwca, nad Zalewem Okopiec we Włodawie odbędą się Sobótki Poleskie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do późnej nocy. A na uczestników czeka szereg atrakcji. Więcej TUTAJ.

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
W sobotę, 22 czerwca, w lubelskim skansenie odbędzie się wydarzenie związane z Nocą Świętojańską. Impreza ta co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Przedstawiamy szczegóły. Więcej TUTAJ.

Festiwal Kultury Ludowej Sobótka nad Wieprzem w Bobrownikach
W sobotę, 22 czerwca, w Bobrownikach odbędzie się Festiwal Kultury Ludowej „Sobótka nad Wieprzem w Bobrownikach”. Przedstawiamy program Nocy Świętojańskiej w gminie Ryki. Więcej TUTAJ.

Noc Świętojańska w Rybczewicach
W sobotę, 22 czerwca, nad Zalewem w Rybczewicach odbędzie się Noc Świętojańska. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00 a na uczestników czekać ma wiele atrakcji. Więcej TUTAJ.

Noc Świętojańska
W sobotę, 22 czerwca, na boisku wielofunkcyjnym za szkołą w Komarowie – Osadzie odbędzie się Noc Świętojańska. W programie m.in. wyplatanie wianków, konkursy i zabawy, wspólne śpiewanie przy ognisku, paintball oraz plac zabaw dla dzieci. Więcej TUTAJ.

Biszczańskie Sobótki
W sobotę, 22 czerwca, nad zalewem Biszcza-Żary odbędą się Biszczańskie Sobótki. W programie m.in. występy lokalnych artystów, warsztaty rękodzielnicze, wyplatanie wianków, ognisko z kiełbaskami i potańcówka pod gwiazdami. Więcej TUTAJ.

Nadbużańska Noc Świętojańska
W sobotę, 22 czerwca, na boisku sportowym w Świerżach odbędą się obchody „Nadbużańskiej Nocy Świętojańskiej” Początek imprezy o godz. 17:00. Przedstawiamy program wydarzenia. Więcej TUTAJ.

Noc Kupały nad Wieprzem
W sobotę, 22 czerwca, w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu odbędzie się Noc Kupały nad Wieprzem, czyli tradycyjne Sobótki. Zaplanowano wicie wianków, poszukiwanie kwiatu paproci, potańcówkę i ognisko. Więcej TUTAJ.

Noc Świętojańska w Zamościu
W sobotę, 22 czerwca, w Parku Miejskim w Zamościu odbędzie się Noc Świętojańska. Będzie wicie wianków, poszukiwanie kwiatu paproci i ognisko. A na koniec zaplanowano potańcówkę. Więcej TUTAJ.

Sobótkowa NOC
W sobotę, 22 czerwca, nad stawem w Wólce Gościeradowskiej odbędzie się Sobótkowa Noc. Na uczestników czekają konkursy na najładniejszy wianek sobótkowy oraz najsmaczniejsze ciasto sobótkowe. Przedstawiamy program wydarzenia. Więcej TUTAJ.

Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe
W sobotę, 22 czerwca, na Bulwarze nad Wisłą w Annopolu odbędą się Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe. Przedstawiamy szczegóły wydarzenia. Więcej TUTAJ.

Palinocka pod Światowidem czyli Sobótki Krasnostawskie 2024
W sobotę, 22 czerwca, o godz. 18.00 w Zaułku Nadrzecznym w Krasnymstawie rozpocznie się Palinocka pod Światowidem. Zaplanowano szereg atrakcji i zabawę do białego rana. Więcej TUTAJ.

Sobótkowa NOC w Wólce Gościeradowskiej
W sobotę, 22 czerwca, nad stawem w Wólce Gościeradowskiej odbędzie się Sobótkowa NOC. Podczas wydarzenie będzie można m.in. wziąć udział w konkursach na najładniejszy wianek sobótkowy oraz najsmaczniejsze ciasto sobótkowe. Więcej TUTAJ.

Bajkowy Festiwal Słodkości i Smaku
W piątek, 21 czerwca, na chełmskim Rynku rozpocznie się Bajkowy festiwal Słodkości i Smaku. Wydarzenie potrwa do niedzieli. Przedstawiamy program imprezy. Więcej TUTAJ.

Powitanie Lata w gminie Borzechów
W sobotę, 22 czerwca, w remizie w Łączkach – Pawłówku odbędzie się Powitanie Lata. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Więcej TUTAJ.

Piknik Rodzinny w Żdanówku
W sobotę, 22 czerwca, w świetlicy wiejskiej w Żdanówku w gminie Zamość odbędzie się Piknik Rodzinny. Wydarzenie odbędzie się w godz. 16:00 – 19:00. Przedstawiamy szczegóły imprezy. Więcej TUTAJ.

Aloha Party, czyli Powitanie Lata w Kulikowie
W sobotę, 22 czerwca, w Kulikowie w gminie Sułów odbędzie się Powitanie Lata. Zaplanowano szereg atrakcji oraz koncert zespołu Szpilki. Więcej TUTAJ.

Rodzinny Festyn „Witamy Wakacje”
W sobotę, 22 czerwca, na placu przy remizie OSP Węglin odbędzie się Rodzinny Festyn „Witamy Wakacje” w gminie Trzydnik Duży. Zaplanowano sporo atrakcji. Wydarzenie będzie miało również wymiar charytatywny. Więcej TUTAJ.

Dzień Dziecka w Radzyniu Podlaskim
W sobotę, 22 czerwca, w parku miejskim w Radzyniu Podlaskim odbędą się obchody Dnia Dziecka. Wydarzenie początkowo było zaplanowane na 2 czerwca, jednak musiało zostać przełożone. Więcej TUTAJ.

Handmade Weekend na Starym Mieście
W dniach od 21 do 23 czerwca przy ul. Jezuickiej 19 w Lublinie odbędzie się Hand Made Weekend. Na wydarzenie zaprasza Fundacja “Lubelskie Koziołki”. Więcej TUTAJ.

Koncert symfoniczny z okazji otwarcia Parku Zdrojowego w Nałęczowie po jego rewitalizacji
W sobotę, 22 czerwca, na scenie przed Termami Pałacowymi w Nałęczowie odbędzie się koncert symfoniczny z okazji otwarcia Parku Zdrojowego w Nałęczowie po jego rewitalizacji. Na uczestników czeka koncert The Bestry Music – światowa muzyka filmowa. Więcej TUTAJ.

NIEDZIELA

Kolejny Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie
W niedzielę, 23 czerwca, na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się Kiermasz Produktów Lokalnych. Wydarzenie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców jak też turystów. Dlatego też warto odwiedzić tego dnia to uzdrowiskowe miasteczko. Więcej TUTAJ.

Piknik Charytatywny w Dąbrowicy. Szczytny cel i szereg atrakcji dla uczestników
W niedzielę, 23 czerwca, w podlubelskiej Dąbrowicy odbędzie się II edycja pikniku charytatywnego. W programie zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak też nieco starszych uczestników. Nie zabraknie też koncertów. Więcej TUTAJ.

Festiwal Flaków w Piaskach. Gwiazdami imprezy będą: Daj to Głośniej i Baranovski
W niedzielę, 23 czerwca, na boisku Szkoły Podstawowej w Piaskach odbędzie się Festiwal Flaków. To już 15. edycja tej popularnej imprezy. Przedstawiamy program wydarzenia. Więcej TUTAJ.

Piknik Rodzinny „Z Nauką za Pan Brat”
W najbliższą niedzielę, na Terenach Zielonych Politechniki Lubelskiej, odbędzie się już III Edycja Pikniku Rodzinnego. Wydarzenie w ubiegłym roku przyciągnęło tysiące rodzin z dziećmi. Więcej TUTAJ.

Święto Roweru w Lubartowie
W niedzielę, 23 czerwca, w Lubartowie odbędzie się tegoroczne Święto Roweru. Jest to już 30. jubileuszowa edycja tej, największej tego typu imprezy w Polsce. Gościem honorowym wydarzenia będzie Czesław Lang. Więcej TUTAJ.

Dni Dęblina. Gwiazdą imprezy będą Łzy
W najbliższy weekend odbędą się tegoroczne Dni Dęblina. Impreza potrwa dwa dni a w tym czasie zaplanowano naprawdę wiele atrakcji. Każdy powinien znaleźć dla siebie coś interesującego. Więcej TUTAJ.

Dni Poniatowej „Poniatowianki”
W najbliższy weekend odbędą się obchody obchody Dni Poniatowej „Poniatowianki”. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 22 czerwca przy Kąpielisku w Dolinie 10. Stawów w Poniatowej. 23 czerwca, w niedzielę obchody przeniosą się na Plac przy ul. Brzozowej. Więcej TUTAJ.

Dni Roztocza w Tomaszowie Lubelskim
W niedzielę, 23 czerwca, w Parku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim odbędą się Dni Roztocza. Wydarzenie organizowane jest z okazji 5 lat, od wpisania Roztocza na listę UNESCO jako Transgraniczny Rezerwat Biosfery. W programie są m.in.: rajd rowerowy, rozgrywki szachowe, koncerty i piknik. Więcej TUTAJ.

Jubileusz 40-lecia Gminy Kamień. Będzie też Wielka Gala Disco Polo
W niedzielę, 23 czerwca, na placu gminnym w Kamieniu odbędzie się Jubileusz 40-lecia Gminy Kamień. Atrakcji dla uczestników wydarzenia przygotowano sporo. Więcej TUTAJ.

Dni Milejowa. Gwiazdą imprezy będzie Liber
Tegoroczne Dni Milejowa odbędą się w niedzielę, 23 czerwca. Wydarzenie rozpocznie festyn rodzinny, później zaplanowano koncerty. Do tego trzeba doliczyć szereg wydarzeń towarzyszących. Więcej TUTAJ.

Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów
Prywatne ogrody w Nałęczowie po raz kolejny otwierają się dla wszystkich zainteresowanych. Nałęczów „Miasto Ogród” zaprasza do najpiękniejszych terenów zielonych w ramach Festiwalu Otwartych Ogrodów. Prezentujemy harmonogram wydarzeń w ramach Nałęczowskiego Festiwalu Otwartych Ogrodów. Więcej TUTAJ.

Widowisko plenerowe Sobótki w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Powiśle
W niedzielę, 23 czerwca, na dziedzińcu Pałacu Marynki w Puławach odbędzie się widowisko plenerowe Sobótki w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Powiśle. Będzie to pełne magii tańca i śpiewu widowisko, ilustrujące zwyczaje nocy świętojańskiej z zabawą „żywym ogniem” oraz puszczaniem wianków. Więcej TUTAJ.

Memoriał Stanisława Seheniuka w piłce siatkowej
W niedzielę, 23 czerwca, na boisku sportowym Sokół przy ZPO w Kodniu odbędzie się Memoriał Stanisława Seheniuka w piłce siatkowej. To organizowane już od blisko 30 lat wydarzenie wypromowało wielu wspaniałych zawodników, którzy później odnosili sukcesy w imprezach rangi krajowej. Więcej TUTAJ.

Handmade Weekend na Starym Mieście
W dniach od 21 do 23 czerwca przy ul. Jezuickiej 19 w Lublinie odbędzie się Hand Made Weekend. Na wydarzenie zaprasza Fundacja “Lubelskie Koziołki”. Więcej TUTAJ.

XII Piknik Parafialny „Rodzinne Muzykowanie ze św. Janem Pawłem”
W niedzielę, 23 czerwca, w Bełżycach odbędzie się Piknik Parafialny „Rodzinne Muzykowanie ze św. Janem Pawłem”. Wydarzenie skierowane jest do całych rodzin z dziećmi, dorosłych, młodszych, dzieci oraz wszystkich, którzy chcą spędzić miłe popołudnie z tłem muzycznym, korzystając z przygotowanych atrakcji. Zwieńczeniem Pikniku będzie występ zespołu Full Power Spirit, czyli Pełnej Mocy Ducha, którzy trochę w młodzieżowym stylu zagrają koncert. Więcej TUTAJ.

Piknik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Puławskiego
W niedzielę, 23 czerwca, przy Zalewie w Janowicach odbędzie się II Piknik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Puławskiego. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00. Więcej TUTAJ.

Wiosna w Opłotkach czyli XII Spotkanie z folklorem
W niedzielę, 23 czerwca, na placu przy Domu Ludowym w Zabielu w gminie Radzyń Podlaski odbędzie się wydarzenie pn. Wiosna w Opłotkach czyli XII Spotkanie z folklorem. Oprócz występów zespołów ludowych zaplanowano biesiadę przy ognisku. Więcej TUTAJ.

Jarmark Wohyński. Zagrają: Piersi, Mr. Polska oraz Eratox
W weekend 22-23 czerwca odbędzie się tegoroczny Jarmark Wohyński. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji oraz występów na scenie. Przedstawiamy program imprezy. Więcej TUTAJ.

Powitanie Wakacji w Sitańcu
W niedzielę, 23 czerwca, na Placu za Organistówką w Sitańcu odbędzie się impreza pn. „Powitanie Wakacji”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00. Na uczestników czeka sporo atrakcji. Więcej TUTAJ.

Uroczysty Polonez w Parku Zdrojowym w Nałęczowie
W niedzielę, 23 czerwca, na łące w Parku Zdrojowym w Nałęczowie odbędzie się uroczysty polonez, który uczci zakończenie rewitalizacji Parku. Poloneza poprowadzi Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci” pod kierunkiem pana Łukasza Czerwińskiego. Oprawa muzyczna – Nałęczowski Ośrodek Kultury. Obowiązują stroje odświętne, uroczyste, galowe, ludowe lub historyczne. Więcej TUTAJ.

Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży o puchar Wójta Gminy Baranów
W niedzielę, 23 czerwca, w Gospodarstwie Rybackim w Baranowie odbędą się Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży o puchar Wójta Gminy Baranów. Zapisy już trwają. Przedstawiamy szczegóły wydarzenia. Więcej TUTAJ.

Gminny Piknik Rodzinny „W Bajkowym Klimacie”
W niedzielę, 23 czerwca, na placu zieleni przy Gminnym Centrum Kultury w Polichnie odbędzie się Gminny Piknik Rodzinny „W Bajkowym Klimacie”. W programie szereg atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak też nieco starszych. Przedstawiamy program wydarzenia. Więcej TUTAJ.

Zagadkowy Rajd Rowerowy w Nieliszu
W niedzielę, 23 czerwca, w Nieliszu odbędzie się Zagadkowy Rajd Rowerowy. To już 3. edycja tego wydarzenia pod patronatem Wójta Gminy Nielisz. Więcej TUTAJ.

Dzień Otwartych Drzwi w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
W niedzielę, 23 czerwca, w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli odbędzie się tegoroczny Dzień Otwartych Drzwi. Więcej TUTAJ.

Festyn Rodzinny – Powitanie Lata
W niedzielę, 23 czerwca, na boisku sportowym przy placu targowym w Michowie odbędzie się Festyn Rodzinny – Powitanie Lata. Organizatorzy zadbali, aby nikt, kto odwiedzi wydarzenie, się nie nudził. Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa do 21:00. Więcej TUTAJ.

Festyn Rodzinny z indykiem -Tradycje i smaki na nowo
W niedzielę, 23 czerwca, nad Jeziorem Maśluchowskim odbędzie się Festyn Rodzinny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników wydarzenia. Więcej TUTAJ.

Festiwal Kultury Pszczelarskiej w Lublinie i Janowcu
W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz na Zamku w Janowcu odbędzie się Festiwal Kultury Pszczelarskiej. Jest to druga edycja wydarzenia organizowanego wspólnie przez Archidiecezję Lubelską oraz CSK. Więcej TUTAJ.

Koncert RAP w Ogrodzie
W niedzielę, 23 czerwca, na scenie przy Starych Łazienkach w Parku Zdrojowym w Nałęczowie odbędzie się koncert RAP w Ogrodzie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:30. Więcej TUTAJ.

Festiwal Dwie Winorośle na Zamku w Janowcu
Na Zamku w Janowcu odbędzie się Festiwal Dwie Winorośle. Jest to pierwsze wydarzenie z cyklu eventów promujących historię i kulturę winiarstwa. Miejsce wybrano nieprzypadkowo, gdyż tradycje winiarskie Janowca sięgają 500 lat wstecz. Zaplanowano szereg atrakcji dla miłośników wina, kultury i regionalnych specjałów. Więcej TUTAJ.

Skierbieszowska Potańcówka na Zielonce
W niedzielę, 23 czerwca, na placu za Domem Kultury w Skierbieszowie odbędzie się „Skierbieszowska Potańcówka na Zielonce”. Warto ten wieczór spędzić w rytmach muzyki i w towarzystwie znajomych. Więcej TUTAJ.

Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym
Rusza część festiwalowa i koncertowa Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Oprócz wydarzeń na Scenie Głównej Festiwalu towarzyszyć będą Ogólnopolskie Targi Sztuki Ludowej, liczne warsztaty, spotkania, potańcówki i koncerty w Klubie Festiwalowym. Więcej TUTAJ.

Bajkowy Festiwal Słodkości i Smaku
W piątek, 21 czerwca, na chełmskim Rynku rozpocznie się Bajkowy festiwal Słodkości i Smaku. Wydarzenie potrwa do niedzieli. Przedstawiamy program imprezy. Więcej TUTAJ.

Rotariański Wyścig Kaczek w Białej Podlaskiej
W niedzielę, 23 czerwca, na rzece Krznie w Białej Podlaskiej odbędzie się VII Rotariański Wyścig Kaczek. Wydarzenie ma wymiar charytatywny a organizowane jest przez Rotary Club Biała Podlaska. Celem jest zbiórka funduszy na wsparcie Stowarzyszenia „Wspólny Świat”. Więcej TUTAJ.

Koncert „Sami Swoi” w Janowie Lubelskim
W niedzielę, 23 czerwca, w Parku rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim odbędzie się Koncert „Sami Swoi”. Na scenie zaprezentują się zarówno lokalne zespoły jak też ogólnopolskie gwiazdy muzyki. Przedstawiamy program wydarzenia. Więcej TUTAJ.

Dzień Otwarty OSP Gościeradów
W niedzielę, 23 czerwca, na placu przy OSP w Gościeradowie odbędzie się Dzień Otwarty jednostki. Na uczestników czekają liczne atrakcje. Imprezą towarzyszącą będą Powiatowe Zawody MDP na Stadionie w Gościeradowie. Więcej TUTAJ.

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Fajsławicach „Gramy dla Wiktorii”
W niedzielę, 23 czerwca, na boiskach przy budynku Urzędu Gminy Fajsławice odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Wydarzenie organizują Gmina Fajsławice wraz ze Stowarzyszeniem Manufaktura Futbolu. Więcej TUTAJ.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport