690 680 960

Trzy osoby ranne w zderzeniu dwóch aut na al. Witosa

Wciąż występują spore utrudnienia w ruchu na al. Witosa w Lublinie, gdzie doszło do wypadku. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 16 na al. Witosa w Lublinie. W rejonie przejścia dla pieszych na wysokości grill baru, zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że oba pojazdy jechały w kierunku Świdnika. Kierowca renaulta widząc wchodzących na przejście pieszych, zatrzymał się żeby bezpiecznie przeszli na drugą stronę ulicy. Wtedy w tył auta z impetem uderzył ford.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Trzy osoby, w tym starsze małżeństwo z forda, przetransportowano do szpitali. Na chwilę obecną nie jest znany jeszcze stan ich obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci ustalając dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Trzy osoby ranne w zderzeniu dwóch aut na al. Witosa
Trzy osoby ranne w zderzeniu dwóch aut na al. Witosa
Trzy osoby ranne w zderzeniu dwóch aut na al. Witosa

(fot. nadesłąne. Grzegorz, Dawid, Adrian – DZIĘKUJEMY!)

2015-05-06 17:05:35

14 komentarzy

 1. LSW 8R95?

 2. A ślisko dzisiaj było przez opady deszczu to nie wyhamował 😉 pieszym też się pewnie spieszyło żeby nie zmoknąć za bardzo. Większe odstępy i zwiększona czujność a nie było by problemu..

 3. starsze małżeństwo… pewnie jakiś dziadek co ledwo widzi, refleks już nie ten.

 4. 0.0.0.0.3.1.4

  A ja mam w sumie ciekawe pytanie.. jak taki kierowca TIR-a utknie w takim korku, gdzie podjeżdża co minutę, i akurat stuknie mu limit czasu jazdy.. To co wtedy ? no bo raczej nie wyłączy silnika i nie będzie godziny stał, blokując pas. Będzie normalnie jechał aż nie wyjedzie z korka, i co jak zatrzyma go itd to mandat

 5. opsztyfitykultykiewicz

  idz na szkolenie tam sie dowiesz jak zaplacisz tutaj za darmo nic nie ma chyba ze trafiles 6 to bedziesz naszym kolega

 6. To tam, gdzie ten chłopak zginął i zrobili te mrugające światełka? Nie wydaje się, że bezpieczeństwo przejścia się poprawiło. Dobrze choć, że uderzony renault nie skosił pieszych.

 7. Musicie sobie kupić lepszą zamazywarkę do tablic, bo bez problemu można odczytać.

 8. Czasem nadgorliwość nie popłaca.

 9. @googler – czy naprawdę jesteś takim debilem czy to tak bez Twojej wiedzy w tym komentarzu wyszło? matko i córko, zamazywarkę, buahahahahahaha

 10. szkoda Fiesty mk3 🙁 to takie fajne samochody

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas