Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy osoby nadal są w szpitalu po wypadku na ul. Kunickiego (wideo, zdjęcia)

W szpitalu nadal przebywają trzy osoby poszkodowane we wczorajszym wypadku na ul. Kunickiego w Lublinie. Policjanci cały czas ustalają okoliczności zderzenia toyoty z karetką pogotowia ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 21.00 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Piaskową zderzyły się dwa pojazdy – osobowa toyota oraz karetka pogotowia ratunkowego. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, zastępy straży pożarnej oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów lubelskiej drogówki wynika, że kierujący pojazdem uprzywilejowanym marki Renault – karetką pogotowia – jadąc ul. Kunickiego od strony ulicy Dywizjonu 303 w kierunku Placu Bychawskiego na skrzyżowaniu z ulicą Piaskową zderzył się z Toyotą – pojazdem do przewozu osób. Kierująca tym pojazdem poruszała się ul. Piaskową od strony ul. Pawiej. W wyniku zderzenia toyota uderzyła w elewację budynku, zaś karetka zjechała na chodnik i się przewróciła. Na miejsce zostały zadysponowane służby ratunkowe – relacjonuje komisarz Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało osiem osób, cztery z karetki oraz cztery z toyoty. Po przeprowadzonych badaniach, pięcioro uczestników wypadku zostało zwolnionych do domu.

– W szpitalu pozostają trzy osoby – 17-letnia pasażerka karetki oraz dwóch pasażerów toyoty w wieku 31 i 33 lat. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku – dodaje komisarz Anna Kamola.

PRZECZYTAJ

Sygnalizacja nie działała, nie spojrzał na znaki. Dwoje dzieci poszkodowanych w wypadku na rondzie (zdjęcia)

Autor: redakcja

19 komentarzy

  1. Personel karetek transportowych, to poziom bolciarzy.

  2. Bolty zabijają nudę w tym mieście 🙂

Dodaj komentarz