Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Sygnalizacja nie działała, nie spojrzał na znaki. Dwoje dzieci poszkodowanych w wypadku na rondzie (zdjęcia)

W piątek przed północą doszło do groźnego wypadku na jednym ze skrzyżowań w Lublinie. W wyniku zdarzenia ucierpiała dwójka dzieci.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 23.00 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Na rondzie Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, czyli skrzyżowaniu z ul. Filaretów, zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i chevrolet. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący chevroletem mężczyzna poruszał się ul. Jana Pawła II od strony ul. Armii Krajowej. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała już sygnalizacja świetlna, nie zastosował się do oznakowania. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którego kierowca zjeżdżał z ronda.

W wypadku poszkodowane zostało dwoje małych dzieci, które podróżowały chevroletem. Przetransportowano je do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Autor: redakcja

6 komentarzy

  1. Może niech tam znaki A-7 „ustąp pierwszeństwa” także pulsują jak sygnalizacja po 23.00, albo należy zostawić sygnalizację całą dobę, jeśli takie zdarzenia mają miejsce. Sam o włos zapobiegłem takiej sytuacji hamując przy zjeżdżaniu z tego ronda kiedy jakiś imbecyl w suwie jechał z tego samego kierunku co opisywane w artykule zdarzenie. Nawet nie przyhamował jak wjeżdżał na rondo maijając właśnie te znaki….

  2. Jechal cio tka ostrożnie bo z dziećmi, nie zabierać mu pj może kogoś w końcu zabije

  3. Ewelka rewelka

    Sygnalizacja nie działała, no i zgłupiał, a nie spojrzał na znaki więc nie wiedział czy ma jechać, czy nie daj Boże, ustąpić pierwszeństwa…

  4. No jak prowincja nauczona tylko na miętowym

Dodaj komentarz