Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek nad popularnym jeziorem. Dwie osoby zginęły w zderzeniu pojazdów (zdjęcia)

W wyniku czołowego zderzenia dwóch aut zginęły dwie osoby, a jedna została ranna. Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 17 w Okunince w powiecie włodawskim. Na drodze wojewódzkiej nr 812 Chełm – Włodawa zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na przebiegającym przez las odcinku trasy, między drogą prowadzącą nad Jezioro Białe a lokalną drogą do miejscowości Żłobek. Mercedes czołowo zderzył się tam z renaultem. Siła uderzenia była tak duża, że uszkodzone zostało również auto marki Volkswagen, które znajdowało się na poboczu jezdni.

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować dwóch osób podróżujących renaultem. Z kolei jedna osoba z mercedesa doznała obrażeń ciała i przetransportowano ją do szpitala.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. PSP Włodawa)

17 komentarzy

 1. Jak przeczytałem „popularne jezioro” to od razu pomyślałem „Białe”.
  Specyficzne miejsce, specyficzni ludzie… ja ostatni raz byłem tam ponad 20 lat temu, właśnie ze względu na tę „specyfikę”.

  • fogelman leibe

   bo cię biją ?

   • Mnie?
    Wolne żarty.
    Musiałby ktoś być mocno pijany, albo niezbyt rozsądny.

    Inna sprawa, że po prostu nie lubię tego klimatu. Białe ściąga najgorsze co jest z całego lubelskiego i sporej części mazowieckiego – są dziesiątki innych, fajniejszych miejsc, w których można wypocząć, a nie tylko „wypocząć” jak nad Białym.

    • To nie do końca tak – nad Białe jedzie młodzież\karki\bydło etc. – się „BAWIĆ”.
     Odpoczynek to raczej inne zbiorniki.
     I niech tak zostanie – dopóki większość tej elyty będzie tam, to będzie spokojniej na innych.
     Tam w zasadzie powinien powstać izolowany ośrodek dla takich „wczasowiczów”.

 2. Włącza się co niektórym nieśmiertelność.

 3. Grubsza sprawa. Dwa śmiertelne. Policja włodawska powinna wziąźć się do roboty i podwoić ilość mandatów wystawianych menelom na rowerach. Rzadko ten portal ostatnio śledzę, ale kiedy był ostatni artykuł o tym ile mandatów wystawili włodawscy rowerowym menelom?

 4. Karki rozpoczęły wakacje,strach na drogę wyjeżdżać z rodziną.

 5. Nigdy tam nie byłem, wystarczyły mi rok w rok tej samej treści doniesienia jakie bydło tam „wypoczywa” żeby się tam nie wybrać. Nie trawię bydła.

  • Tam nie jedziesz wypoczywać tylko pijesz ćpasz i dymasz.

  • … nigdy nie byłeś ? i dobrze … śpij pod namiotem , jedz kanapki i słuchaj swojego radia , odpoczywaj . Białe się bawi na full non stop , a chamstwo było i jest wszędzie nad wodą

  • To zamknij się w domu pozamykaj Okna zasłon firanki bo nie wiadomo co może się stać , może przyjść jakaś patologia z okuninki albo co gorsza co

 6. Franiu – kłania się ortograf.
  Jedyną poprawną formą jest: wziąć.

 7. Z merca osoba ranna a z francuskiego dwie nie żyją. Bicia aut podobne. Czyli francuskie to trumna

  • Taa tylko kałdi i wieśwagen bo najlypsze bo szwagier ma i se chwali , polski zabobon motoryzacyjny nie zna granic

 8. Kierowca już kara ponosi i będzie ponosił do końca życia, nazywa się to sumienie.

Dodaj komentarz

Z kraju