Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 63. Młoda kobieta zginęła przed samym domem (zdjęcia)

Po tragicznym w skutkach wypadku całkowicie zablokowana jest trasa Radzyń Podlaski – Wisznice. Wprowadzono objazdy, na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w środę około godziny 16:40 w miejscowości Stasinów koło Radzynia Podlaskiego. Na drodze krajowej nr 63 Radzyń Podlaski – Wisznice zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motorower. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformował mł.asp. Piotr Mucha z radzyńskiej Policji, 65-latek kierujący mercedesem, jadąc od Radzynia Podlaskiego w kierunku Wisznic najechał na tył poruszającego się przed nim motoroweru. 28-letnia motorowerzystka, mieszkanka gminy Radzyń Podlaski, poniosła śmierć na miejscu. Mężczyzna kierujący mercedesem był trzeźwy. W chwili obecnej trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora.

Jak nam przekazano do zdarzenia miało dojść przed samym domem 28-latki.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Pojazdy ciężarowe kierowane są objazdem z Radzynia Podlaskiego drogą wojewódzką nr 814 do Suchowoli, a następnie przez Wohyń i Bezwolę do drogi krajowej nr 63. Z kolei samochody osobowe ul. Zbulitowską do Bezwoli i do drogi krajowej nr 63. Utrudnienia mają potrwać do godziny 20.

(fot. iledzisiaj.pl, Pomoc Drogowa FreeHol.PL)

57 komentarzy

 1. Jechał starym merolem który juz dawno powinien być przerobiony na żyletki…

 2. Wyjechała z bocznej drogi, padała mżawka, było ciemno, żadnego widocznego odblasku, jechał powoli. A jej skuter był nowy? W dochodzeniu wyjdzie czy był dopuszczony do użytku, a takie gdybanie nie poprawi sytuacji i nie wymaże tragedii, która dotknęła te rodziny.

  • Komentator niesportowy

   … przeleciało ufo, WOT miał niezapowiedziane ćwiczenia…. a nie, może to jednak kolejny komentujący „kierowca” przeczytał tylko pierwsze 3 zdania i zdecydował że wszystko już wie. „Jeśli fakty nie pasują do teorii… tym gorzej dla faktów” – nieprawdaż?

   • Mieszkała z lewej strony, skręcała do domu. Nie wiesz to nie komentuj – tragedia dla obojga rodzin. Ironiczne komentarze są nie na miejscu. Nie oceniaj jak nie wiesz – byłem, widziałem.

    • Komentator niesportowy

     „Skręcała w lewo do domu” a „wyjechała z bocznej drogi,,,” to całkiem 2 różne sytuacje. Więc nie wiem gdzie byłeś, ani jak patrzyłeś ale chyba coś ci się pomieszało.
     Jakby wyjechała z bocznej drogi w lewo, to mercedes trafiłby w lewy bok a nie centralnie w tył. A widać, że dziadek trafił w dziewczynę centralnie środkiem w tył skutera.
     Widocznie jesteś z tej samej gliny, co niejaki „Taa…” kilka postów wyżej, który twierdzi, że pojazd jadący z tyłu za sygnalizującym skręt, ma pierwszeństwo….
     Boże, skąd się tacy kierowcy biorą?

     • Wyjeżdżała z drogi podporządkowanej w lewo, a potem w lewo do domu – Tu nie wiesz a komentujesz. Poza tym była bez kasku.

 3. Z naprzeciwka jechały samochody, które swoim światłem oślepiały, kto jezdzi to wie co robi światło w połączeniu z mżawką. Specjalnie przecież tego nie zrobił.

  • Jeszcze by tego brakowało, żeby idioci rozjeżdżali kierowców jednośladów celowo. Kobieta jadąca za tym delikwentem pisze tutaj, że ofiara sygnalizowała lewoskręt bardzo długo. Czaisz? Kobieta jadąca za sprawcą widziała, co robi motorowerzystka.

   • Jak z za samochodu mogła widzieć?

    • Oczami.

     • Znaczy się, roentgen w oczach, że widzi wszystko za przeszkodą? Niech się zatrudni przy prześwietleniach. Jeśli ktoś przez dwieście metrów jedzie z włączonym kierunkowskazem (anonimka) to licho wie dlaczego. Równie dobrze mógł zapomnieć wyłączyć. Mało się takich spotykana drodze?

 4. czy gekon i franio to jedno??????

 5. Ludzie…. Zginęła młoda osoba,która miała przed sobą całe życie.. Zostala Rodzina, Przyjaciele, Bliscy. Jedyne, co powinno się tu znaleźć, to wyrazy współczucia, tymczasem zrobiliście sobie z tematu pole do potyczek słownych. Okazcie szacunek lub milczcie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.