Baranica: Tragiczny wypadek na motocyklu. Nie żyje 24-latek

Wczoraj wieczorem w powiecie krasnostawskim zginął motocyklista. Na końcu drogi uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 19-tej, w miejscowości Baranica w gminie Gorzków. W wyniku zderzenia z drzewem zginał 24-latek. Jak nas poinformowano, do wypadku doszło gdy jadący motocyklem crossowym 24-latek na końcu asfaltowej drogi uderzył w drzewo.

– Mężczyzna wraz z trzema kolegami jeździł po okolicznych lasach, w pewnym momencie został w tyle. Po chwili koledzy zorientowali się, ze go nie ma, po krótkim oczekiwaniu wrócili z powrotem i znaleźli go leżącego obok rozbitej maszyny- usłyszeliśmy.

Siła uderzenia była tak duża, że kask rozleciał się na kawałki. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, prowadzono również reanimację 24-latka, jednak nie udało się uratować mu życia. Obrażenia jakich doznał były tak poważne, że ratownicy byli bezsilni.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności zmierzające do ustalenia przyczyn oraz okoliczności tego tragicznego wypadku. Ofiara pochodziła z Rybczewic.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelniczki. DZIĘKUJEMY!

(fot. KWP Lublin)
2014-06-16 07:30:50

22 komentarze

  1. miejscowy proboszcz zwyczajny

    Widocznie Bóg potrzebował zdolnego crosowca.

  2. to moj kolega ,,prezes ” podaj swoj adres tchorzu

  3. Piszę do tego prezesa. Co niby strach cie oblecial ze nawet nie masz czelnosci napisach kim jesteś po prostu nie masz nic ma….jak nie znasz ludzi to nie komentuje bo on ma wielu przyjaciel i znajomych co tpbir może brakować. A po drugie” nie czyń drugiemu co tobie nie mile”co by było gdybyś to ty tam był na jego miejscu……
    .

  4. Pewnie teraz to Bogu ducha winne drzewo wytną, żeby nikt inny się o niego nie rozbił, a motocykl rozbiorą na części składowe i jako relikwie będą rozprowadzać.

  5. To był mój brat cioteczny. Szukam jakichś informacji na temat tego wypadku. Nikomu nie należy się w taki sposób tracić życie.

  6. mój brat był na miejscu zdarzenia i go reanimował

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew