Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Seat uderzył w drzewo, zginął młody mężczyzna

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały poszkodowane w wypadku na Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

68 komentarzy

  1. Olo_CaLiBrA_LKR

    Dlatego wole już zaryzykować prawko niż babę za fajere wpuścić.

  2. Niech mlody spoczywa w spokoju[*] a zal mi idiotow komentujacych.Ciekawe kiedy przeliczycie swoje niby mozliwosci i bog was zabierze z tego swiata.wiec morda jak sami pojecia nie macie

  3. Siemanko.

    Wiem z „pewnego” źródła, ze prowadził mężczyzna mający 2 promile alkoholu we krwi, kobieta to prawdopodobnie jego matka, która chce go bronić przed karą jaka go czeka. Dodam ze znam mnieje wiecej osoby z tego auta, Pozdrawiam.

  4. Jak można być tak bezmyślnym i wsiąść do samochodu pod wpływem…. To co się stało to wielka tragedia dla rodziny chłopaka ,był młody zawsze uśmiechnięty miał całe życie przed sobą ;( Będzie nam Go brakowało ;(( Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny

    • Jak głupim trzeba być żeby wsiąść do auta którego kierowca jest pijany ? Całe szczęście że nie zabili kogoś na drodze.To by była tragedia a tak to tylko wypadek dwóch idiotów z których jeden już nie żyje a drugi poniesie konsekwencje .

Z kraju