690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Seat uderzył w drzewo, zginął młody mężczyzna

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały poszkodowane w wypadku na Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

68 komentarzy

 1. Olo_CaLiBrA_LKR

  Dlatego wole już zaryzykować prawko niż babę za fajere wpuścić.

 2. Niech mlody spoczywa w spokoju[*] a zal mi idiotow komentujacych.Ciekawe kiedy przeliczycie swoje niby mozliwosci i bog was zabierze z tego swiata.wiec morda jak sami pojecia nie macie

 3. Siemanko.

  Wiem z „pewnego” źródła, ze prowadził mężczyzna mający 2 promile alkoholu we krwi, kobieta to prawdopodobnie jego matka, która chce go bronić przed karą jaka go czeka. Dodam ze znam mnieje wiecej osoby z tego auta, Pozdrawiam.

 4. Jak można być tak bezmyślnym i wsiąść do samochodu pod wpływem…. To co się stało to wielka tragedia dla rodziny chłopaka ,był młody zawsze uśmiechnięty miał całe życie przed sobą ;( Będzie nam Go brakowało ;(( Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny

  • Jak głupim trzeba być żeby wsiąść do auta którego kierowca jest pijany ? Całe szczęście że nie zabili kogoś na drodze.To by była tragedia a tak to tylko wypadek dwóch idiotów z których jeden już nie żyje a drugi poniesie konsekwencje .

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas