Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragicznie zakończona wycinka drzewa. Nie żyje mężczyzna

Wczoraj na terenie gminy Dołhobyczów doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia w trakcie wycinki drzewa. 51-latek został przygnieciony przez jedno z drzew. Na skutek poniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na terenie powiatu hrubieszowskiego. Dyżurny komendy w Hrubieszowie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Liwcze gmina Dołhobyczów doszło do nieszczęśliwego wypadku przy wycince drzew. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 51-latek podczas wycinki drzew został przygnieciony przez drzewo. Na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

PRZECZYTAJ

Proste skrzyżowanie, dwa auta, po chwili zderzenie. Tak do tego doszło, zobacz film (wideo)

Autor: redakcja

14 komentarzy

 1. łoscypek z koziej heeej

  Na **** ruszał te drzewa?

  • Pewien Jarosław nie pozwolił wycinać drzew, a co najwyżej zbierać chrust !!!.

 2. Pasuje tu biblijne powiedzenie: „Oko za oko, ząb za ząb”.

 3. O tej porze roku nie tnie się drzew w lesie.

  • Tymi Tu Nie...

   Dlatego drzewo zdecydowanie zareagowało, likwidując sprawcę swojej śmierci.

  • Ma pozwolenie to tnie i pora roku nie ma nic do tego widzę że mało wiesz naprzyklad drzewa pochylające się i nie tylko czy suche i tym podobne najbardziej mi się podobał przepis św pamięci Pana Ministra Szyszki i chwała mu za to że taki przepis wprowadził jego jest więc tnie i nic nikomu do tego jak działka nie jego

 4. Wycinkę drzewa można zlecić specjalistycznej filmie, ale od czasu jak za dużo chcą (300-500 zł) to i klientów sporo mniej.

 5. Kara za wycinkę latem

 6. To kara za krzywdzenie Natury

 7. Czytam komentarze i jest mi przykro, że żyje wśród tak niewychowanych ludzi. Dawno nie widziałam tak obrzydliwych komentarzy i jest mi za Państwa wstyd. Istnieją firmy, które w drodze przetargu wykonują pracę zgodnie z warunkami ustalanymi przed Nadleśnictwo.
  Poniósł śmierć pracownik firmy, która profesjonalnie zajmuje się czynnościami związanymi z leśnictwem. Drodzy eksperci, tylko 13% lasów w Polsce ma pochodzenie naturalne. Pomyślał ktoś z Państwa co przeżywa rodzina czytając tak głupie komentarze? Polecam w przyszłości zastanowić się co piszecie Państwo w Internecie, gdyż nikt nie jest anonimowy a pociągnięcie do odpowiedzialności za zniesławienie na podstawie art. 212 k.k. jest możliwe. Zazwyczaj ignoruję głupotę, ale ilość komentarzy wskazuje, że nasze społeczeństwo zmierza w złą stronę i jest mi po prostu wstyd za Państwa.

  • I oczywiście okres ochronny dla practwa nie obowiązuje firm od wycinki. Podziękowania za informację, że to nadleśnictwo z wiadomą obsadą wyznaczyło termin a „profesjonalna firma” nie zadbała o bhp. Zrozumiała więc jest frustracja we wpisie, bo któryś z tych dwóch podmiotów zapłaci odszkodowanie .

 8. Zginą człowiek czyjś mąż , ojciec, syn,brat który po prostu pracował jak każdy.
  Uszanujcie zmarłego i jego bliskich

Dodaj komentarz