Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia na torach. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg

Wczoraj wieczorem w miejscowości Rudka doszło do tragicznego zdarzenia na terenie kolejowym. Pociąg osobowy relacji Lublin-Chełm potrącił znajdującego się na torowisku mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń poniósł on śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 23.00 w Rudce w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku kolejowym.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że pociąg osobowy relacji Lublin-Chełm potrącił idącego torowiskiem mężczyznę, który na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań – informuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Pociągiem podróżowała kilkanaście osób, które nie odniosły obrażeń w tym zdarzeniu i przetransportowane zostały komunikacją zastępczą. Obsługa pociągu była trzeźwa.

– Wciąż ustalamy szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia, w tym tożsamość potrąconego mężczyzny – dodaje komisarz Ewa Czyż.

11 komentarzy

 1. Trzeźwiej myślący

  Tragedia na torach. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg.
  A mogło być gorzej, pociąg mógł się wykoleić

 2. Wina projektanta kolejnictwa.

  • Twój projektant też geniuszem nie był. Napisz jeszcze, że gdyby miał opaski odblaskowe o 23.00 to by maszynista by wyhamował.

 3. Innowierca (ale życzliwy)

  Dobrze, że maszynista był trzeźwy, bo obarczono by go winą.

 4. I organy w pi i wszystko w pi

 5. Zbliżają sie ścięta to i takich przypadkow bedzie więcej

 6. ale maszynista moze byc pijany przeciez nie pojedzie w bok 😀

 7. Człowiek miał dość życia. Szkoda.

Dodaj komentarz

Z kraju