Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany i bez uprawnień dachował renaultem (zdjęcia)

W minioną niedzielę na jednej z posesji w Chorupniku dachował pojazd osobowy. Mężczyzna siedzący za kierownicą auta był pijany, a co więcej nie miał uprawnień do kierowania. Wkrótce stanie przed sądem, grozi mu do 3 lat więzienia i spora grzywna.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę około godziny 21.00 w Chorupniku w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu auta osobowego na jednej z posesji.

– 22-letni obywatel Ukrainy, kierujący samochodem marki Renault, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki oddzielające chodnik od jezdni, następnie auto koziołkowało i „wylądowało” na jednej z posesji. Na miejscu obecna była karetka pogotowia, która zabrała kierującego do szpitala w Krasnymstawie. Mężczyzna miał dużo szczęścia, skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach – relacjonuje starszy sierżant Anna Chuszcza z krasnostawskiej Policji.

Policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że miał on w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Co więcej wyszło na jaw, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a zniszczone auto odholowane na parking strzeżony. Mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Pijany i bez uprawnień dachował renaultem (zdjęcia)

fot. Policja Krasnystaw

 

Pijany i bez uprawnień dachował renaultem (zdjęcia)

fot. Policja Krasnystaw

 

Pijany i bez uprawnień dachował renaultem (zdjęcia)

fot. Policja Krasnystaw

12 komentarzy

 1. Apostazja Scorupco

  Pijany i bez uprawnień dachował renaultem,czyli przekładając na polski: dobry Bóg zrobił co mógł, teraz zajmą się nim fachowcy.
  I po „kulach”, i po „kulach” !!!

 2. 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami…
  To co on chipsów nie kupuje ?

 3. Banderowskie **** rozbijają się na polskich drogach zamiast bić się na froncie. Tutaj popisy robią dwudziestoletnie byczki a na froncie walczą 60 letnie dziadki. Tfuuu.

 4. Ruski się śpieszył na wojenkę i się wywrócił.

 5. Nie posiadał uprawnień ale grozi mu zakaz prowadzenia???

 6. Tłuki ze wschodu się panosza na front z tą kanalią.

 7. ale mu nie zabrali prawa jazdy po pijaku dziwne

 8. A Załenckiemu ludzi brakuje. W kajdankach na front a nie w ochronkę za Polską kasę, chyba, że uciekł przed wojną za dziecka.

 9. z czego robią te cuda: „prosto do raju..”?

Dodaj komentarz

Z kraju