Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

To co zrobił ten kierowca zszokowało świadków. Nagle wyciągnął wiatrówkę, za cel obrał ptaki (zdjęcia)

Zatrzymał się na lewym pasie jezdni, uchylił drzwi i wyciągnął wiatrówkę. Jak wskazuje jeden ze świadków, mężczyzna zaczął strzelać do siedzących w pobliskich zaroślach ptaków.

53 komentarze

 1. Jakim trzeba być kretynem, żeby stojąc na światłach wyciągnąć broń i sobie pykać przez okno? Na co on liczył? że nikt nie zwróci uwagi bo to normalne, jakby sobie palił fajeczkę prze otwarte okienko? To coś z głową trzeba mieć nie tak i to porządnie, bo skoro robi takie coś to nie widzi problemu. I taki degenerat wozi ludzi, toż to w kaftan zapiąć i zamknąć tylko.

  • Na poprzednich światłach przypalił fajeczkę z dodatkiem dopalaczy i szybo go wzięła … Zgadzam się z Tobą najdziwniejsze że przyjmują kogo popadnie a inni chcą jeździć z takimi degenerata mi.

 2. Jaki kraj takie safari

 3. A nas później tacy ludzie wożą autem…. A oczywiście Państwo jak i służby nie wiedzą najmniejszego problemu żeby to usankcjonować i zcywilizować. Przewozem osób zajmują się osoby, które tego nie powinny robić. Mało to przykładów z całego kraju jest. Już w samym Lublinie ile było takich sytuacji.
  Chyba musimy poczekać aż się leasingi pospłacają to może wtedy coś się zmieni…

  • Dokładnie. Doskonałym przykładem jest ostatnia sytuacja po oddaniu miejsc postojowych dla taxi pod nowym dworcem metropolitalnym. W zatoczkach pusto a na parkingu kiss and ride same sałaty jedna na drugiej tak że nawet przejść nie można bo przecież 20 metrów bliżej. Jaki kraj takie sałaciarze.

 4. Pod dworcem zawsze było dziwnie. Stary dworzec nie przetrwał zwyczaje tak.

 5. a jest zakaz stzrelania do ptaszkow?

 6. Bolt przyjmuje do pracy każdego kto ma na to ochotę, dlateczego mieli nie przyjąć miłośnika safari. Dlaczego policja pozwala im na postój w miejscach niedozwolonych? Widać ktoś kto zarządza tą firmą ma wysoko postawionych protektorów.

  • Chyba ze dwa lata temu było szkolenie suto zakrapiane dla pał, prowadzone przez ludzi pseudo przewozów i zapewne przyjaźnie się zawiązały.

 7. o co to oburzenie? ptaki w miescie to okropne szkodniki, brudzące i roznoszące groźne choroby. gołębie powinno sie regularnie eksterminować dla zdrowia publicznego. niestety mamy chore prawo, które je jeszcze chroni.

  • Gość wykonuje piękną i społecznie potrzebną pracę, i tylko nieszczęśliwie musi dorabiać na taksówce.

 8. LSW zobowiązuje. Stan umysłu.

 9. kolejny psychol w taksówce – ci, co ich zatrudniają robią chyba specjalne castingi na największego kierowcę-psychola: jak nie strzelają z wiatrówki na czerwonym świetle, to ćpają na postoju…

 10. Killer na zamówienie w aplikacji XD

Dodaj komentarz

Z kraju