Świdnik: Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg

Wczoraj w Świdniku doszło do tragicznego wypadku kolejowego. W wyniku potrącenia przez pociąg zmarł około 50-letni mężczyzna. Świdniccy policjanci ustalają tożsamość ofiary.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 14:00 na ul. Dworcowej w Świdniku. Pociąg towarowy, który poruszał się na trasie Lublin-Jaszczów, potrącił siedzącego na torach mężczyznę.

Maszynista pociągu oświadczył, że zobaczył mężczyznę, który siedział na torowisku i patrzył w kierunku lasu. Użył sygnałów dźwiękowych ostrzegawczych lecz mężczyzna nie reagował na nie. Nie udało się wyhamować rozpędzonego składu i doszło do potrącenia.

Poszkodowany trafił do szpitala w Lublinie, gdzie w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Do chwili obecnej nie udało się ustalić danych personalnych mężczyzny. Był w wieku około 50 lat, miał siwiejące włosy oraz posiadał kilkudniowy zarost. Maszynista był trzeźwy.

Policja apeluje do świadków zdarzenia lub mających informacje na temat danych mężczyzny aby zgłaszali się do Komendy Poniatowej Policji iw Świdniku lub kontaktowali się na numer 817494210 lub 997.

2015-05-05 10:50:41
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. szkoda że tak skończył.

  Z tego dobrobytu ludzie głupstwa robią. Jak może być dobrze :dyrektor szpitala z zarzutami i dostaję odprawę 90tyś. A ludzie bez pracy w tym wieku 50+ są między młotem a kowadłem i nie każdy potrafi się przekwalifikować.Złodzieje byli u władzy , ale była praca , złodzieje są nadal u władzy ale nie ma pracy , taki kraj.

  • dopóki będziemy nadal tolerować złodziei zwłaszcza u władzy, to będą bezkarni i nie poniosą odpowiedzialności za swoje czyny…

   • I myślisz, że inna władza wszystkiemu zaradzi i będzie dobrze? To sobie myśl. Wszyscy są świetni.

 2. A ja proszę was o modlitwę za mnie abym zdała maturę!.

  • prawdziwa dama to twoja mama!

   Nie miałaś gdzie tego napisać, tylko kurde tu? Trochę szacunku i pokory! Twoje małe problemy to nic! Prędzej się pomodlę za tego biedaka niż za Twoją maturę!!!

  • Pomijając lekki off-topic (idzie na karb zdenerwowania), to w twoim przypadku znacznie skuteczniejsza od modlitwy byłaby nauka.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie