Światła nie działały, nie spojrzała na znaki. Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu trzech aut na skrzyżowaniu

Duże utrudnienia w ruchu występują na skrzyżowaniu ul. Narutowicza, Głębokiej, Muzycznej i Nadbystrzyckiej w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

Do wypadku doszło w piątek przed północą na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej Głębokiej, Muzycznej i Narutowicza w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe: renault, ford i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca renaultem kobieta wyjeżdżała z ul. Muzycznej. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Nadbystrzycką. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym ul. Głęboką w kierunku ul. Muzycznej fordzie. W wyniku zderzenia obu pojazdów, ford uderzył jeszcze w oczekującego do skrętu w prawo volkswagena.

W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby: dwie podróżujące renaultem, oraz dwie z forda. Całą czwórkę przetransportowano do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – DZIĘKUJEMY!)
2018-05-26 01:17:43

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Jak mieli porobić? Normalnie. Uczą się skrzyżowań na pamięć i mamy to co mamy lub idzie „kupuje chipsy”.
  Sam mam sąsiadkę około 25lat, która jeździ na wyczucie (o zgrozo), ona nie musi znać znaków, po co jej to; cyt. „niech inni uważają”; Samochód oklepany z każdej strony aż mi szkoda patrzeć jak on wygląda.
  Z pierwszeństwem czy ustąp, to dla niej jeden hook. Nawet mąż z nią nie jeździ. Jak wracają z imprezy to zamawia taksówkę i jedzie tax a ona wali samochodem 😆

  Po prostu szkoda słów. Sam mam ponad 20 lat PJ i podczas kursu pamiętam jak dzisiaj słowa instruktora: „to że masz PJ nie zwalnia cię od myślenia, nigdy nie uważaj się za zaj… kierowcę bo wylądujesz w szpitalu, kogoś zabijesz lub w najgorszym przypadku będziesz leżał w plastiku na środku drogi. Wsiadając do samochodu musisz myśleć i za siebie i za kogoś i znać co jest narysowane na drodze i tabliczkach ustawionych obok jezdni i się do tego stosować bo jak nie to patrz wyżej”

 2. Miotłę sobie weź a nie samochód !!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!