690 680 960

Strażnicy miejscy zwrócili uwagę na jadącą wężykiem mazdę. Kierowca bełkotał, odmówił jednak współpracy (zdjęcia)

Jechał wężykiem całą szerokością jezdni, miał bełkotliwą mowę i czuć od niego było woń alkoholu. Kierowca mazdy nie chciał jednak współpracować z funkcjonariuszami i odmówił badania alkomatem. Został więc zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na ul. Stadionowej w Lublinie. Około godziny 1:55 patrol straży miejskiej zwrócił uwagę na mazdę, której kierowca poruszał się wężykiem po całej szerokości jezdni. Strażnicy podejrzewając, że mężczyzna może być pijany, postanowili interweniować.

Przed skrzyżowaniem z ul. Lubelskiego Lipca ’80 zatrzymali pojazd i podeszli do kierowcy. Jak wyjaśniał nam Robert Gogola ze Straży Miejskiej w Lublinie mężczyzna wydawał się być zdezorientowany, miał też bełkotliwą mowę. Twierdził, że nie wymaga pomocy medycznej. Strażnicy powiadomili o wszystkim policję.

Funkcjonariusze poczuli od kierowcy alkohol, jednak ten nie zgodził się na badanie alkomatem. Został więc zatrzymany i przewieziony do szpitala celem pobrania krwi do badań. Samochód którym się poruszał, zabezpieczyli bliscy kierowcy.

(fot. lublin112)

16 komentarzy

 1. ja włączę TVPis i słyszę bełkotliwą mowę i co dalej nadają …..

 2. Jaka ta nasz policja troskliwa. Nawet samochodu menelowi nie odholowali, a powinno się go natychmiast zezłomować.

 3. Kazik....Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja........

  Pewnie pracował w zakładach spirytusowych na Krochmalnej na nocnej zmianie to by tłumaczyło jego stan. W Lubelli trudniej się się napić.

 4. Zatrzymywanie i karanie pijanych kierowców to nic innego niż łatanie budżetu państwa. Niech się lepiej wezmą za łapanie pedalarzy jeżdżących rowerami po chodnikach.

 5. Co to znaczy ,odmówił współpracy????

 6. Pawlak sąsiad Kargulów

  Jak to jaki ,,książe dzierżawnej” to mu nic nie zrobio.

 7. O współpracy można mówić kiedy obie strony mają korzyści.

 8. że też auto nie pojechało lawetą na parking drogo płatny. Jest na to jakis przepis ?

 9. Funkcjonariusze?
  Zatrzymali mnie policjanci za przekroczenie prędkości, wystawili mandat, wszystko w normalnej atmosferze, mandat zapłaciłem, pożegnaliśmy się jak kulturalni ludzie – to są funkcjonariusze.
  (nie mam żalu, przekroczyłem – zapłaciłem)
  A ze stasznikami…
  No to nie są funkcjonariusze i też bym nie współpracował – niech mi blokadę na koło zakłada…

  • Gwoli wyjaśnienia – jeszcze od tej paraformacji mandatu nie miałem – także z mojej strony to nie jest jakaś niechęć spowodowana przez mandat od nich.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas