Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

W pudełku po butach przechowywał marihuanę. Został zatrzymany po anonimowej informacji

Policjanci z Bychawy zatrzymali mężczyznę, który posiadał marihuanę. Mundurowi u mieszkańca gminy Krzczonów zabezpieczyli blisko 240 gramów narkotyku.

Policjanci z Bychawy otrzymali anonimową informację, że 41-letni mieszkaniec gminy Krzczonów może posiadać narkotyki. Mundurowi postanowili przeszukać miejsce zamieszkania mężczyzny.

Podczas przeszukania funkcjonariusze odnaleźli u mieszkańca gminy Krzczonów blisko 240 gramów marihuany. Narkotyki ukryte były w pudełku po butach oraz słoiku. Jak się okazało 41-latek sam ją wytworzył z wcześniej prowadzonej przez siebie uprawy.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty wytworzenia i posiadania znacznych ilości marihuany. 41-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Decyzją sądu trafił pod dozór policji. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Bychawa)

3 komentarze

  1. I teraz przez 15 lat leżing, opierdalating , nicnierobing. I do lekarza bez kolejki…

  2. a co ty myślisz, przecież mógł zabić ludzi, nie tak jak nasz cudowny rząd, przez swoje głupie decyzje, nie tak jak pies co strzela do człowieka, ten gośćmógł pół kraju wybić. brawo spektakularna policja, bez was nic by nie było takie same, i wiadomo jak to wałęsa mowił KON-FI-DEN-CJA. bo wiedzieć a nie donieść to grzech!!!!

  3. Zlegalizować!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo