Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Straciła panowanie nad audi, uderzyła w bariery. „Była pod wyraźnym działaniem alkoholu” (zdjęcia)

W minioną niedzielę rano w miejscowości Wierzba kierująca pojazdem osobowym uderzyła w metalowe barierki. 28-latka była pod wyraźnym działaniem alkoholu, nie była w stanie poddać się badaniu alkomatem, informują policjanci.

Wczoraj wczesnym rankiem zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym w miejscowości Wierzba w gminie Stary Zamość. Wynikało z niego, że pojazd marki Audi wypadł z drogi krajowej nr 17 i uderzył w metalowe bariery. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

– Dyżurny natychmiast skierował tam policjantów. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że audi kierowała 28-letnia mieszkanka gminy Izbica. Jechała od miejscowości Krasne w kierunku Zamościa. W pewnej chwili straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w bariery ochronne. Na szczęście nic się jej nie stało. 28-latka była pod wyraźnym działaniem alkoholu, nie była w stanie poddać się badaniu alkomatem – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej Policji.

W związku ze stanem, w jakim znajdowała się kobieta, przewieziono ją do szpitala. Tam od 28-latki została pobrana krew do badań. Badanie określi wysokość stężenie alkoholu w jej organizmie w czasie zdarzenia.

– Na miejscu kolizji policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali czynności procesowe. Zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, wykonali oględziny miejsca, pojazdu oraz uszkodzonej bariery. Audi zostało odholowane na parking, a kierującej policjanci zatrzymali prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu – dodaje aspirant sztabowy Dorota Krukowska -Bubiło.

Wkrótce przed sądem kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji w wyniku, której uszkodzone zostały bariery ochronne.

Straciła panowanie nad audi, uderzyła w bariery. „Była pod wyraźnym działaniem alkoholu” (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

 

Straciła panowanie nad audi, uderzyła w bariery. „Była pod wyraźnym działaniem alkoholu” (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

8 komentarzy

 1. Kałdi i bmtfuu tak majom.

 2. Jeśli 28-latka była pod wyraźnym działaniem alkoholu, nie była w stanie poddać się badaniu alkomatem, a Wy piszecie, że dobrze że nic jej się nie stało ???
  Naśladowcy też będą spodziewać się współczucia.

  • Dobrze, młoda jest, jeszcze można ją uratować- tu pole do popisu dla rodziny czy znajomych. Wysłać dziewczynę na przymusowy odwyk, bo wypadek po pijaku to ostatni dzwonek ostrzegawczy.

  • Chyba że to: „dobrze, że nic jej się nie stało” było napisane z myślą, że będzie miał kto zapłacić za uszkodzoną infrastrukturę drogową i haracz dla pustawego Skarbu Państwa

 3. a co na to wielokrotnie tutaj cytowany „pan paragon” ???

 4. Hehe Kaczyńskiego to po rękach całować że majo za co pić a od stycznia to dopiero będzie impreza już nie mogę się doczekać . Ale będzie dawane w szyję ?

 5. W 2024 zaczną rekwirować auta ,może niektórzy zaczną więcej chodzić ?

 6. Jak to Jarek mówił Kobiety lubią dać sobie w szyję

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo