Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Stracił panowanie nad pojazdem, audi uderzyło w barierki. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu występują na al. Sikorskiego w Lublinie. Kierujący pojazdem osobowym uderzył w barierki rozdzielające pasy ruchu.

46 komentarzy

 1. Pięknie wyglądają te lakierki na nogach w zimie. Pełna WIOCHA.

 2. art97 – skoro nie ma ofiar to rzęcha należy usunąć z drogi – w nowym taryfikatorze to 150zł – pozycja 70

  • Nie wiem czy nie było ofiar, bo ok 13 jeszcze tam stał razem z radiowozem a skoro prawa kurtyna wybuchła, to widocznie czujnik w fotelu pasażera kogoś wykrył. Nie zmienia to faktu, że typowy wiesiek. Za dużo koni pod maską względem umiejętności totalnego zera w białych bucikach. Jedno jest pewne – po tych 4 godzinach na mrozie następnym razem się ubierze jak człowiek a nie jak pinduś.

 3. Pierdyliardy s-lajnów i quattrów nie pomogły? A takie miało być driftowe jak na you tubie. Ojce sprzedadzą następna działkę w Dysie i kupią nowsze Audice.

 4. raptem 400 koni i napęd 4×4. lepszej klasy diesle w suvach bywają mocniejsze. ciekawe co by zrobił mając 600 koni na tylnej osi.

  • ☆☆☆⭐⭐⭐

   Zrobił by to samo co z tą ałdicą tylko wynik miałby lepszy. Nowy garniturek, lakierki i kwaterka na majdanku 2,5×1,5m

  • Jakie 600 koni ;)?? Bałbym się mu dać Wieśka z przednim hehee

 5. Brawo MISZCZ!!

 6. banan w audi i wszystko jasne…

 7. Ociec buroki sprzedadzom kupione nowe ałdi

 8. PRZEWAGA DZIĘKI TECHNICE!!!

 9. Młokos myślał, że abs i różne bajerki nie doprowadzą do poślizgu. Ale widać na biednego nie popadło.

  • Następnym razem przyjrzyj się na czym jeździ taki „niebiedny”. Przeważnie to taki szrot gumowy, że w daciach ludzie mają lepszy.

 10. wypadek o 9 a ja jechalem o 13 byla policja i dalej zatamowany pas tak ciezko usunac zloma z jezdni ???

  • Tak działają miejskie służby. Że policja godzinami musi stać i pilnować dziur w jezdniach czy rozwalonych barier. Bo nie ma komu przyjechać i zabezpieczyć.

   • Jak lubelskie dzbany przestaną powodować tyle kolizji na rondach i światłach, to służby będą miały więcej czasu na sprzątanie po takich rajdowcach i zabezpieczanie dziur.

  • Widziałeś wywalone kurtyny po obu stronach i jedną osobę przy aucie? Nie pomyślałeś, że ktoś mógł siedzieć z boku i pojechać do szpitala? A może żadne służby holująco sprzątające nie dały radę dotrzeć wcześniej, więc radiowóz i tak musiałby stać, żeby ktoś w to nie wjechał? Najważniejsze, że jakiś dzban poczuł się urażony, bo zwężenie było i nie mógł zaiwaniać ile mu się podoba. Do świateł.

Z kraju