Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Siła wybuchu wyrwała drzwi i okna w budynku. Dwie osoby poszkodowane (zdjęcia)

W piątek rano w jednym z budynków mieszkalnych w Białej Podlaskiej doszło do wybuchu gazu z butli. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do wybuchu gazu doszło w piątek rano w jednym z budynków wielorodzinnych w Białej Podlaskiej przy ul. Terebelskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w jednym z mieszkań doszło do wybuchu gazu z butli. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie starsze osoby, które przetransportowano do szpitala. Na miejscu cały czas trwają działania służb ratunkowych. W akcję ratunkową zaangażowano osiem zastępów straży pożarnej.

Wybuch był tak silny, że doszło do wyrwania okien i drzwi w kilku lokalach. Obecnie nie ma konieczności ewakuacji mieszkańców z budynku. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W rejonie prowadzonych działań mogą występować utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Cieee chorobaaaa !!!

    Dojdzie do tego, że na posiadanie butli z gazem, trzeba będzie mieć pozwolenie jak na posiadanie czołgu z czynną armatą.

  2. Tam nie ma gazu z sieci?

  3. Jak można tr, ymać w bloku butlę 11 kg?
    To powinno być zabronione!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo