690 680 960

Staranował ogrodzenie posesji. Miał ponad dwa promile

Wczoraj wieczorem w Radzyniu Podlaskim samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się na pobliskim ogrodzeniu. Kierowca był kompletnie pijany.

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 20:40 na ul. Podlaskiej w Radzyniu Podlaskim. Samochód osobowy uderzył tam w ogrodzenie posesji. Jak ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, kierujący samochodem osobowym marki Volvo mężczyzna, jadąc w kierunku miejscowości Ustrzesz, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, a potem uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Kierujący volvo 45-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna w chwili zdarzenia był pijany. Urządzenie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Kierowca stracił już prawo jazdy, gdy dojdzie do siebie zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Następnie jego sprawa trafi do sądu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. KPP Radzyń Podlaski)
2015-05-15 19:22:50

6 komentarzy

 1. Taki ładny Volvuś był:((( chlip…

 2. Pijani kierowcy do kamieniołomów!

  Po raz któryś to napiszę, a krytykantom od razu odpowiadam: Pijany s….zabił osobę, którą kochałam! Jeśli chodzi o karę, to trzymałabym pijaka w celi (bez okna) w której każdy centymetr łącznie z sufitem wytapetowany byłby drastycznymi zdjęciami ofiar wypadków, wiele Rodzin ofiar by się pewnie zgodziło, żeby Policja wykorzystała wizerunek ofiary. A z głośników co 3 minuty odzywał się głos „To mogła być Twoja Matka/Ojciec/Brat/Córka” i tak przez kilka dni. Mam nadzieję, że może wyobraźnia gnojom zaczęła by trochę pracować! Chociaż nie wiem, bo do tego mózg jest potrzebny!

  • Masz rację, mózgi potrzebne od zaraz – cała nadzieja, że zaostrzenia zapowiadane od poniedziałku, u niektórych chociaż uruchomią resztki szarych komórek nie przeżarte alkoholem i narkotykami.

 3. WŁAŚCICIELE PRZYDROŻNYCH POSESJI, ŁĄCZCIE SIĘ !!!
  Przed ogrodzeniami posesji, nie czekajcie, aż Wam drzewa urosną, stawiajcie jakieś zapory przeciwczołgowe, betonowe słupy, wbetonowujcie kawałki szyn kolejowych, albo belki stropowe – bo pijane oszołomy nie tylko wam ogrodzenia zniszczą to przy słabych płotkach do Waszych domów powjeżdżają, w czasie snu, albo bzykania Waszemu zdrowiu i życiu będą zagrażać !!!

 4. Mieszkam 30 km od Radzynia w stronę Wisznic. Mieszkałem wiele lat w Lublinie. Po przeprowadzce byłem w szoku, jak wielkie jest w tym regionie przyzwolenie na jazdę po pijaku. W sumie nadal mnie to zaskakuje. W tym regionie jest to zupełnie czymś naturalnym. Ludzie nawet na to uwagi nie zwracają, jak pod wiejski sklep podjeżdża auto i wytacza sie z niego totalnie nawalony Mietek (mieszkający w tej samej wsi lub wsi obok) i ledwo włazi do sklepu po flaszke lub kilka piw, żeby potem wrócić autem do domu. To samo tyczy sie pijanych rowerzystów i pieszych, którzy o odblaskach może słyszeli tylko w radiu. Policja udaje, że problemu nie ma, bo woli polować (tak, polować, bo w tym kraju policja poluje na ludzi) z krzaków z radarem czy jak to się tam nazywa i walić mandaty.

 5. Mieszkam blisko miejsca tego wypadku i jestem w szoku ciągle z jaką prękością mógł jechać . Widziałam na własne oczy miejsce wypadku i samochód . Facet będzie miał duże problemy. A co do ruchu na naszej ulicy to przydałby się jakiś patrol policji bo samochody mkną nawet grubo powyżej 100 km/h.

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas