Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował citroena i uciekł. Auto wypadło z drogi i dachowało, dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Trwają poszukiwania sprawcy wypadku, jaki miał miejsce wieczorem na trasie Lublin – Łęczna. Na miejscu pracują policjanci. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, obecnie pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 19:40 w Turce koło Lublina. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna, na skrzyżowaniu z drogą do Sobianowic, zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący citroenem mężczyzna jechał drogą krajową w kierunku Lublina. Na skrzyżowaniu w jego pojazd uderzyło wyjeżdżające od strony Sobianowic auto. Wytrącony z toru jazdy citroen wypadł z jezdni, spadł ze skarpy i dachował. Z kolei sprawca nie interesując się losem podróżujących pojazdem osób, odjechał z miejsca zdarzenia.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby jadące citroenem. Przetransportowano je do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad pół godziny, w czasie akcji ratunkowej, droga była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112, nadesłane – Joanna, Rafał)

18 komentarzy

  1. O północy przy wyjeździe z os.Borek stało Audi z asystą polocyną.Miało uszkodzenia lewej strony,moze to ono zamieszało.

  2. Tu to norma że jeżdżą jak idioci. Podjezdzają pod sklep w Sobianowicach, piją piwo i wsiadają do auta. Po wsi 100 km/h. Strach puścić dziecko do szkoły. I wbrew temu co napisane w złośliwych komentarzach, większość mieszkańcow z prawem jazdy, nie jest rdzenna a z Lublina przyjezdna. Rozpedził się i nie wyhamował na stopie. Na pewno nikt trzeźwy to nie był.

  3. Ja jak będę chciał rozbić swój samochód ty wystarczy, że pojadę do Łęcznej i na bank na którymś z 3 rond burak miejscowy we mnie uderzy. Maja 3 czy 4 ronda ale nie umieją po nich jeździć,

  4. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które widząc zdarzenie zatrzymały się i udzieliły nam pomocy. Jeśli widzicie ten komentarz prosimy zostawcie jakiś kontakt

Z kraju