Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Stan wyjątkowy na obszarze części woj. podlaskiego i lubelskiego. Rząd zajmie się projektem uchwały

W związku z sytuacją panującą na granicy polsko-białoruskiej rząd zajmie się projektem uchwały o skierowaniu do prezydenta wniosku o wprowadzenie stanu wyjątkowego na obszarze części województw podlaskiego i lubelskiego.

22 komentarze

 1. Oj Sylwester znowu popisałeś się myśleniem. Jak przez granicę z Ukrainą śmigają tabuny różnych wynalazków to jest git, a jak raz na rok złapiecie w pokazówce paru kolesi, to od razu stan wyjątkowy. Sprytne, ale ciężkie – stan wyjątkowy, to i ograniczenie swobód, to może i szczepionka się znajdzie.

 2. Stan wyjątkowy teraz? Niech oni nie rozśmieszaja ludzi. Jak firmy padały w czasie lockdownu to wtedy był czas na wprowadzenie stanu wyjątkowego!! To są jakies jaja.

  • Padały tylko w propagandzie telewizyjnej, nawet restauracje bez klientów rok wytrzymały. A 240 miliardów bezzwrotnych pieniędzy do prywaciarzy od plebsu poszło, i nadal idzie.

   • A Ty gdzie pracujesz? Bo z tego, co wiem to właśnie prywaciarze dają ludziom pracę i płacą podatki z czego potem dostajesz socjal.

    • Do Greg
     Prywaciarze nic nie nikomu nie dają.
     To pracownicy dają swoją pracę (często za darmo, po godzinach, by móc dalej pracować i zarabiać).
     Prywaciarze tylko zatrudniają i odbierają pracę od pracownika.
     Pracownicy też płacą podatki, a prywaciarze korzystają z możliwości ich nie płacenia (np. prywatne zakupy wliczają w koszty firmy), a socjal to dostają od prywaciarza w postaci najniższej krajowej, by nie zdechnąć z głodu i znów przyjść do pracy.

 3. Stado Baranów ma wiedzieć że musi być sterowane, DOBRA ZMIANA!!! ciekawe jaki nowy podatek nam szykują ekipa VATEUSZA

  • Zawsze będzie jakaś nowa ekipa i zawsze będzie jakiś nowy podatek. Trzeba patrzeć na społeczeństwo zarówno całościowo, jak i jednostkowo. Nie każdy to potrafi.
   Twoja opinia nic nie wnosi.