Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany 15-latek uciekał na motorowerze przed policjantami

Lubartowscy policjanci po pościgu zatrzymali 15-latka kierującego motorowerem. Nastolatek miał w organizmie ponad promil alkoholu, wkrótce jego sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przed godziną 22 w Firleju. Policjanci zauważyli motorowerzystę, którego sposób jazdy mógł wskazywać na to, że znajduje się pod działaniem alkoholu.

Mundurowi chcieli zatrzymać pojazd wydając sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierujący motorowerem marki Kymco nie zważając na te polecenia dalej kontynuował jazdę. Mundurowi zatrzymali go na ulicy Cmentarnej w Firleju. Jak się okazało nastolatek kierujący jednośladem był nietrzeźwy.

Po badaniu alkomatem wyszło na jaw, że 15-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu. Młodzieniec został przewieziony do Komisariatu Policji w Kocku. Na miejsce zostali też wezwani rodzice 15-latka. Teraz chłopak za swoje zachowanie odpowie przez Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. dobrze zaczyna swoje zasr…e zycie

 2. Rok temu jeździł po pijaku rowerem.
  Teraz motorowerem.
  Za rok będzie śmigał aŁdicą.

 3. Zuch chlopak 1 promil w wieeku 15 lat to w wieku 25 jego moc nie będzie spadała poniżej 2promili a jak dożyje 30 to będzie leżał w krzakach obsikany itp. rodzice będą przeszczęśliwi, mam dwóch synów już dorosłych nie pijących ale jak mieli po 15-18 lat mocno ich pilnnowałem i cały czas tłumaczyłem, dzisiaj mi dziękują bo już sami mają swoje pociechy

 4. Redakcjo, kiedyś napisaliście o wypadku i zniszczonej wiacie przystankowej w Zemborzycach Tereszyńskich, Dolnych. Jutro 1 września i dzieci idą do szkoły, wiata leży połamana przy zatoce przystankowej około 50 metrów od szkoły. Może warto tym się zająć?

 5. Wiata została zniszczona 22 siepnia .

 6. Na jego drodze zabrakło drzewa albo porządnego słupa i było by GIT.

 7. Jeśli rodzice nic nie wiedzieli, że ich „pociecha” jeździ po pijaku i bez uprawnień na motorowerze, to znaczy, że są totalnie niewydolni wychowawczo i sami powinni pójść siedzieć na parę lat i zostać pozbawieni praw rodzicielskich.

  Jeśli natomiast wiedzieli, to tym bardziej powinno ich to spotkać.