Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sprawca tragicznego wypadku w Dziecininie był pijany. Przeżyło tylko dziecko

Śledczy zajmujący się śledztwem związanym z wypadkiem w Dziecininie otrzymali wyniki badań krwi sprawcy zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna był pijany.

Po raz kolejny alkohol przyczynił się do tragicznego w skutkach wypadku. Prokuratura otrzymała bowiem wyniki sekcji zwłok dwóch ofiar, czyli sprawcy wypadku oraz jego żony. Bezpośrednią przyczyną śmierci młodego małżeństwa były bardzo rozległe obrażenia wielonarządowe powstałe w wyniku zderzenia obu pojazdów. Co więcej, wyniki badania krwi wskazują jednoznacznie, że kierowca audi był pijany. Miał on w organizmie około 2,5 promila alkoholu. Do tego poruszał się z dużą prędkością.

Przypomnijmy, do wypadku doszło w niedzielę 30 października po godzinie 11 na drodze krajowej nr 17, na wysokości miejscowości Dziecinin, pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: skoda i audi.

Jak ustalili policjanci, kierujący audi młody mężczyzna poruszając się ze znaczną prędkością podjął manewr wyprzedzania jadących przed nim aut. Usiłując wrócić na swój pas ruchu, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się ze skodą.

Bilans tego wypadku to 2 ofiary śmiertelne i 3 ranne. Na miejscu zginął kierujący audi i jego żona. Ranni to kilkuletnie dziecko ofiar i dwie dorosłe osoby jadące skodą.

(fot. Dariusz Sowa)
2016-11-22 16:07:16

94 komentarze

 1. Czemu zaprzeczacie temu, że był pod wpływem alkoholu? Mieszkaliście z nimi że wiecie co robił dzień czy dwa przed podróżą? Nie wiecie. Może była jakaś impreza, okoliczność na której wypił. Czasem ludzie wypiją dzień czy dwa przed podróżą i nie wiedzą że alkohol utrzymuje się długo w organizmie i zdziwieni potem skąd się wziął.

  • Tak się składa łaskawco, że cechą małych miejscowości jest to, że sąsiad o sąsiedzie wszystko wie. Po dniu, czy dwóch nie miałby stężenia alkoholu we krwi 2,5 promila. Żona jego nie była kretynką, która wsiadłaby z pijanym mężem i to do tego z ukochanym dzieckiem do samochodu. Inna sprawa, że jeździł niebezpiecznie, dlatego zrobiła prawo jazdy. Dlaczego tak uporczywie pomijasz sprawę odszkodowania?

 2. Czyli z tego co wynika z Waszych komentarzy policja to sobie wymyśliła. Zastanówcie się.

 3. teraz lepiej chyba tylko by było jakby dziecko tez umarło bo szkoda go bez rodziców będzie musiało żyć

 4. A Ty co ,,łaskawco” znałeś ich? Mieszkałeś z nimi? Nie więc nie wymądrzaj się. A sąsiad wie tyle o drugim, co mu sąsiadka-donosicielka powie. Nie mieszka ze swoim sąsiadem 24/dobe i nie wie co kto robi. Widać wsiadła z pijanym. Ale oczywiście prokuratura to wszystko sobie wymyśliła razem z policją bo mieliby w tym przecież jakiś interes prawda. Myślisz jak przedszkolak. Potrzeba Ci jakiegoś odszkodowania? To idź tam gdzie je dostaniesz melepeto bo ja jestem normalnym czytelnikiem tego portalu i się ode mnie odpier… z jakimiś odszkodowaniami.

  • Napisałem kulturalny post…nie wiedziałem, że piszę do zwykłego chama. Przepraszam…już się nie zniżam. Tak znałem.

 5. A dzieckiem kto się zajmie? Zadeklarował się ktoś z rodziny? Czy dziecko trafi do domu dziecka?

 6. Tacy ludzie liczą na to, że JAKOŚ będzie, JAKOŚ dojadą…i to się kończy właśnie w ten sposób. A wystarczyło użyć alkomatu i zachować się jak odpowiedzialny człowiek.

 7. Banda kretynow, zawistnych… Nic nie wiecie o ludziach i o faktach. A ten portal będzie jeszcze pisał sprostowanie…