Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie udało się uratować życia kierowcy jednośladu, który zderzył się z ciężarówką

Tragicznie w skutkach zakończył się wczorajszy wypadek w miejscowości Spławy w powiecie lubelskim. W szpitalu zmarł poszkodowany kierowca jednośladu.

Jak już informowaliśmy, do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 18:15 w miejscowości Spławy w powiecie lubelskim. Na drodze powiatowej łączącej Bychawę z Wysokiem motocykl zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna z OSP KSRG Zakrzew i JRG Bychawa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, motocyklista jechał w kierunku Bychawy. Z nieustalonych jeszcze przyczyn uderzył w ciężarówkę drogowców zajmujących się naprawą nawierzchni. Jednoślad wbił się w zamontowany na pojeździe sprzęt.

Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Jego stan od początku określany był jako bardzo ciężki. Niestety mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

41-18

2017-07-07 17:05:45
(fot. nadesłane)

16 komentarzy

 1. Szkoda chłopa , ale po mojemu chciał wyprzedzić to w co się wbił ale coś nadjechało z naprzeciwka.

 2. To ty nawet nie biegły, ale normalnie prorok.

 3. @zzet
  szkoda że nie poszedł na dzidę ocierając się jedynie o oba auta… motocykl wąski jest…tamten z naprzeciwka lekko by pobocza przybrał i po sprawie

  • A może z naprzeciwka jechałaby rodzina z dziećmi i przez to przybranie pobocza wszyscy wylądowaliby na drzewie? Niestety motocykliści których widzę na drogach rzadko kiedy trzymają się ostrożnego stylu jazdy, o przepisach nie wspomnę. Nie pałam przez to sympatią do całej grupy. Tacy ludzie nie myślą, że mogą zrobić krzywdę nie tylko sobie. Oczywiście w tym wypadku jak było – nie wiadomo. Niestety wypowiedzieć się może już tylko jeden z kierowców.

 4. Na takim pierdziolocie zginąć to trzeba mieć faktycznie niefarta, ale takich tematów będzie można się więcej spodziewać skoro wolno bez prawka na motocykul 125 jeździć. Jak widać umiejętności i wyobraźni zabrakło. Jak widzę sprzęt do naprawy drogi to pewnie nalali lepiku i wysypali kamyczki a motocykl to kiepsko hamuje na takiej nawierzchni i nieszczęście gotowe. Ciekawe czy postawili znaki że są prowadzone prace na drodze i że może być ślisko. Szkoda człowieka i rodziny.

  • jechałem tamtędy 2 godziny wcześniej i żadnych znaków nie było a ciężarówka była cala we mgle tych oparów

 5. Czy ktoś wie skąd był kierujący?

  • Pochodzil z guzowki.

   • Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

    Z guzówki,, czy Guzówki?
    Bo pierwsze to dolegliwość medyczna, a drugie to miejscowość.

 6. motocyklisci wlaczcie myslenie wyobraznie i patrzcie w lusterka zamiast zabijac i oddawac swoje organy

  • To był motorower , a ty mówisz[ motocyklisci ],ogarnij się.

   • To nie był motorower. Ma motocyklową, a nie motorowerowa tablicę rejestracyjną .To Romet ZXT 125 czyli pełnoprawny motocykl o max prędkości 95km/h. Wystarczającej żeby się zabić.

 7. Za Twój durny komentarz życzę Ci żebyś również nie zauważył czegoś dużego i ciężkiego na czym stracisz swoje marne życie.

 8. czas na leki dalej zwanym :człowiekiem:

 9. Cichobiorek cichodajek

  Nie udało się uratować życia kierowcy jednośladu – niechby chociaż ów jednoślad (wzorem pewnego roweru) przemalowano na biało i pozostawiono na miejscu zdarzenia, bo jak robotnicy skończą tam pracę niewielu będzie pamiętać, kto i z jakich powodów oddał Ducha Panu.

 10. Specjalista od pokazywania gestu Pana Kozakiewicza

  Żaden niewidomy (potocznie: ślepy) nie powinien zasiadać za kierownicą żadnego pojazdu, bo wczesniej, czy później w coś kołatnie.
  I dobrze jak przy okazji komuś postronnemu krzywdy nie zrobi.
  O durniach, tym razem nawet nie wspomnę.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo