Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł. Ustalono samochód, jakim poruszał się sprawca wypadku

Trwa śledztwo w sprawie tragicznego w skutkach wypadku, jaki miał miejsce w miniony weekend. Sprawca uciekł pozostawiając poszkodowanego bez żadnej pomocy. Ofiarę znaleziono martwą po blisko siedmiu godzinach.

Do tej pory nie udało się zatrzymać sprawcy tragicznego w skutkach wypadku, jaki miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość. Jak już informowaliśmy, w niedzielny poranek przypadkowe osoby zauważyły leżącego w przydrożnym rowie w miejscowości Stary Zamość mężczyznę. Okazało się, że nie żyje.

O wszystkim natychmiast powiadomiona została policja. Już wstępne oględziny zwłok wykazały, że jest to ofiara wypadku. 36-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość został potrącony przez samochód osobowy a sprawca uciekł pozostawiając poszkodowanego bez pomocy i szans na przeżycie. Dotychczasowe czynności, jakie prowadzone są w tej sprawie, pozwoliły ustalić, że wypadek miał miejsce około godziny 00.30. Sprawca poruszał się najprawdopodobniej samochodem marki Daewoo Matiz.

Śledczy apelują do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, samochodu uczestniczącego w wypadku lub jego kierowcy. Wszelkie informacje można przekazać osobiście w dowolnej jednostce policji, dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio policjantom z Zamościa (tel. 84 677 14 17). Policjanci zapewniają anonimowość.

(fot. policja)

26 komentarzy

 1. Z której miejscowości zmarły? Nic wcześniej o tym nie słyszałem.

 2. Matiz już dawno na Ukrainie. Teraz se mogą namierzać

  • Z uszkodzeniami po zderzeniu z człowiekiem bez problemu przekroczył granicę?
   Próbujesz odsunąć podejrzenia od kogoś znajomego?

  • Ciekawe jakim cudem przejechał przez granicę uszkodzonym Matizem akurat którego szukają ? To nie Meksyk

 3. Teraz każdy właściciel Matiza bez nocnego alibi może mieć problem.

 4. Złapali gnoja który zabił. Mieszkaniec Udrycz. Nie wróci to życia Krystianowi ale niech on żyje z ta myślą do konca swojego zasranego życia że potrącił i nie udzielił pomocy…

 5. Też potrafię sobie takie info wygooglać ale powiedz mi człowieku po co mi to tłumaczysz bo chyba wstrzeliła się w temat z du*y i coś się madrzysz a dalej nie czaisz o czym jest gadka. Pozdro i poćwicz

Z kraju