Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Służby mundurowe wywalczyły podwyżki. Pensje funkcjonariuszy wzrosną w przyszłym roku

Związki zawodowe wynegocjowały podwyżki dla policjantów, strażników granicznych, strażaków PSP oraz funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Dodatkowe środki w wysokości 30 mln zł zostaną przeznaczone na fundusz nagród.

26 komentarzy

  1. Ciekawe czy protestujący w swej sprawie policjanci czuli się bezpiecznie. Czy może walcząc w swej sprawie byli bici i poniżani.

  2. Haaaa haaA no coment

  3. Kto szczeka ten wyszczeka.

  4. Widać że wierchuszka zapewniła sobie byt, Kto ze stójkowych trzydzieści lat wytrzyma na ulicy klepiąc do 12 nocek w miesiącu w nienormowanym czasie służby gdzie z 8 godzin robi się niekiedy 12 a nawet 14 godzin służby. Siedzący za biurkami teraz dopiero przyspawają się do foteli każdy z nich odsiedzi 32 lata biorąc takie pieniądze reszta po 20 będzie wiała ze służby. Moim skromnym zdaniem powinno być odwrotnie to krawężnik powinien zarabiać jak najwięcej a stołkowy mniej a zatem bardziej w komfortowych warunkach będzie pracował, To trzeba zmienić. Już słyszę że trzeba się kształcić tak krawężnik też jest po studiach można się zorientować jak dużo takich Policjantów szlifuje bruk, Więc związki zawodowe motto powinno wam przyświecać, wyrównać płace z wyższymi przełożonymi aby można było wybierać lepsze pieniądze na ulicy mniejsze za biurkiem lecz w cieplutkim, klimatyzowanym pomieszczeniu.

  5. Nie zapomnijcie maseczki idąc kupować rybę na wigilię.

  6. Krzywousty znowu kłamał mówiąc, że nic nie dostaną. Na to wychodzi, że on kłamie nawet gdy nie musi.

  7. …na aparat ucisku, zawsze kasa się znajdzie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo