Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sławomir Nitras: „W Chełmie jest pewnie ze trzy autobusy”. Prezydent Chełma odpowiada „Za tę pogardę należą się chełmianom przeprosiny” (wideo)

Sławomir Nitras podczas radiowego wywiadu stwierdził, że: „…w Chełmie jest pewnie ze trzy autobusy…”. Na te słowa od razu zareagował prezydent Chełma Jakub Banaszek i przekazał, że autobusów jest kilkanaście razy więcej i wezwał posła Nitrasa to przeprosin chełmian.

Podczas piątkowej rozmowy w Radiu ZET Sławomir Nitras mówił, że nie tylko Warszawa ma poważne problemy finansowe, usprawiedliwiając tym samym wprowadzane podwyżki m.in. opłat za miejską komunikację.

Prowadząca audycję Beata Lubecka przekazała posłowi, że nie każde miasto ma takie problemy finansowe jak Warszawa i pokazała przykład Chełma, który planuje wprowadzić darmową komunikację miejską. W odpowiedzi Sławomir Nitras podsumował:

„Super, tylko w Chełmie jest pewnie ze trzy autobusy”.

Na te słowa zareagował prezydent Chełma pisząc na Twitterze odpowiedź do słów posła Sławomira Nitrasa.

– Mamy kilkanaście razy więcej autobusów, za tę pogardę należą się chełmianom przeprosiny. Doprowadziliście Warszawę do takiego stanu, że dziś musicie oszczędnie gospodarować prawdą. Swoje obietnice realizuje, co z Waszymi? PS. Chłopaki nie płaczą i dotrzymują słowa! – napisał Jakub Banaszek.

Słowa Nitrasa skomentował również wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta.

– Panie Sławomir Nitras, pochodzę z chełmszczyzny, w Chełmie ukończyłem świetne I LO im. Stefana Czarnieckiego, mam tam wielu przyjaciół. Powinien się Pan wstydzić za pogardę wobec Chełma. Nie żywię nadziei, że przeprosi Pan jego mieszkańców. Deficyt honoru – napisał na Twitterze Kaleta.

(fot. wideo Radio ZET)

40 komentarzy

  1. za transwestytę mazurka przeproś, pisolizie!

  2. NIE MAM NIC……..NAWET SZACUNKU…….

  3. To śmieć pełowski

  4. Mam nadzieje, że Pan Nitras wybierze się kiedyś do Chełma, warto !!!

  5. Niezidiociały mimo bulu

    Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze – swoje .! Ludzie – czego Wy wymagacie i od kogo ????

  6. Prawda boli …. Chełm to zapyziała dziura i wcale tu nie chodzi o trzy autobusy ale o całokształt. Dzięki bliskiej granicy z Ukrainą pojawiła się ogromna liczba „ala” bogaczy i cwaniaczków. Po tylu latach remontują główną ulicę , ale najciekawsze dopiero nastąpi : po otwarciu Maka największe kolejki …. a po pierwszych zachorowaniach na korona wirusa w Białopolu ludzie z Chełma chcieli zamknąć i odizolować miejscowość… podajcie sobie dłonie z Kraśnikiem. Plują Wam w oczy a Wy że deszcz pada, za żadne skarby nie przyznamy się że jest inaczej

  7. i na takich chamów idą nasze podatki …………………………..

Z kraju