Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skoda uderzyła w drzewo, kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 813 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje kierowca skody, która wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.

Do zdarzenia doszło w środę na drodze wojewódzkiej nr 813 w miejscowości Rudno w powiecie parczewskim, na trasie Parczew – Komarówka Podlaska. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 49-latek z gminy Dębowa Kłoda kierując pojazdem marki Skoda prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo podjętej reanimacji życia kierującego nie udało się uratować.

Przez pewien czas droga w miejscu wypadku była zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Skoda uderzyła w drzewo, kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

(fot. nadesłane, Policja Parczew)

14 komentarzy

  1. Co te drzewa mają w sobie takiego, że ściągają z dróg do siebie, nic nie winne pojazdy różnej maści.
    Jakieś drzewne pola magnetyczne, czy coś innego. Ciekawe, moim zdaniem tą sprawą powinni się zająć Naukowcy z Prokuratury pod nadzorem krajowych policmajstrów.

    • To był mistrz prostej z Parczewskiej komendy policji. Drzewko nie odskoczyło jeden zero dla roślinki.

Wiadomości z info112