690 680 960

Po zdarzeniach drogowych z udziałem trzech pojazdów zablokowana droga wojewódzka

Po wypadku całkowicie zblokowana jest droga wojewódzka nr 815 na trasie Parczew – Przewłoka. W czwartek rano doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych oraz dachowania kolejnego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 8:30 na drodze wojewódzkiej nr 815 w Parczewie, na trasie w kierunku Przewłoki. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, a także o dachowaniu trzeciego pojazdu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W obu zdarzeniach udział brały trzy pojazdy, jeden z nich dachował w przydrożnym rowie. Obecnie droga wojewódzka jest zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności obu zderzeń drogowych.

Utrudnienia w ruchu potrwają minimum dwie godziny. Apelujemy o zachowanie ostrożności, po marznących opadach miejscami jest bardzo ślisko.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Skutek nowych przepisów. Ktoś musiał nadganiać czas, żeby dowieźć ciepłe bułki na czas. Albo po prostu lubi paziedralać.

 2. Niekum asfaltu na pleckach 😛

 3. Zanim napiszecie durne komentarze, wyjedźcie z miasta w takich warunkach. Mamy podobno taki dobrobyt, a standardy utrzymania dróg od xx lat niezmienne te same, bo nie ma pieniędzy.

  • Gondol Jerzy z Nadwisły

   Oj, nie płaczcie, [***]… u nas (Alaska US) standardy utrzymania dróg od ponad 50 lat lat niezmienne, autostrada Alaska Highway odśnieżana jest raz dziennie, nikt nie sypie piaseczkiem (u was koniecznie żółtym), nikt nie płacze w obie garście, nie klnie, nie narzeka…
   I nie drze pyszczydła, że:”znowu nie posypali” i że „śpiom!”
   Każdy wie, że jak: „śpiom”, to sie nie przeziembiom, bo co prawda dziś tylko minus 15, ale bywa, że potrafi być kilka dni ponad 37.

 4. A kogo kuźwa obchodzi Alaska oszołomku

  • Janina Łatka - Zdziurkom

   W tym przypadku dobrze kontrastuje z polskimi płaczkami, którym jak „nie posypiom” to kaplica

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…