690 680 960

Są ostateczne wyniki badań krwi uczestników tragicznego wypadku. Wyjaśniła się również sprawa filmiku

Wyjaśniona została już większość szczegółów dotyczących najtragiczniejszego wypadku ostatnich lat, w którym zginęła trójka nastolatków. Tym samym potwierdza się to, co podejrzewano od początku, czyli że przyczyną zdarzenia była brawura i brak doświadczenia za kierownicą.

Prokuratura otrzymała już ostateczne wyniki badań krwi uczestników tragicznego w skutkach wypadku, jaki miał miejsce 5 stycznia na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Wtedy to tuż przed północą pędzące w kierunku al. Kraśnickiej audi uderzyło w słup trakcji trolejbusowej. Na miejscu zginęły trzy osoby: 18-letni kierowca, 17-letni pasażer oraz 16-letnia pasażerka. Trzeci pasażer, w wieku 17 lat, trafił do szpitala.

Wstępna analiza krwi była znana już na początku lutego, wówczas okazało się, że młodzi ludzie byli trzeźwi. Pozostawała do wyjaśnienia jednak kwestia zażycia ewentualnych środków psychoaktywnych. Teraz już jest pewne, że w ich organizmach nie stwierdzono żadnych niedozwolonych substancji.

Ze względu na poważny stan, w jakim znajdował się nastolatek, który jako jedyny przeżył wypadek, przez dłuższy czas nie można było go przesłuchać. W końcu się to jednak udało. Chłopak przyznał, że kierowca audi poruszał się z bardzo dużą prędkością, co więcej potwierdził, iż chwilę przed wypadkiem nagrali filmik, który do tej pory krąży po sieci. Chodzi o słynne nagranie, w którym jedna z osób mówi: „Jak zginąć, to w dzień przed Trzech Króli, kur…”.

W związku z tym, wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku była brawurowa jazda 18-latka. Do zdarzenia doszło na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Do tego kierujący pojazdem uprawnienia posiadał od zaledwie kilku tygodni.

(fot. lublin112.pl)

52 komentarze

 1. Psychotesty i świadectwa kwalifikacji to powinni robić takim gnojom na kat B. A nie ja jako zawodowy muszę teraz tydzień zmarnować na podstawy które już mam w odruchu, tylko dlatego że urzędasy zrobiły komuś maszynkę do zarabiania pieniędzy. A gówniarze jeżdżą jak chcą dalej

 2. Czyta głupota której nic nie tłumaczy.Kretyn pozabijał znajomych dzięki prędkości. On nie miał 5lat żeby nie wiedzieć ,że to zbyt wysoka prędkość i nie ma co mówić , że każdy był młody

 3. Szkoda ze glupota kierowcy zebrala tak makabryczne zniwo. 🙁

 4. Pączki kwiatów łąki - Wiosna 🌞

  Nie cała wina jest po stronie tych dzieci
  Cześć odpowiedzialności spada na szkołę jazdy a konkretnie instruktora który uczył go do stania się kierowca
  Nauczycielu poniesiesz konsekwencje swojej ignorancji
  Śmierć młodych osób będzie Twoim cieniem przez resztę życia

  • a dlaczego tylko instruktor ma być winny, jak dla mnie to wina egzaminatora że go przepuścił… i tutaj dochodzimy to sedna bo prawda jest taka że kierujący dał w łapę i prawko kupił… ewentualnie znalazł w chipsach.

   • Wg. mnie zdał prawidłowo, był tylko młodym głupkiem który nie zdążył nauczyć się że głupota nie zwalnia z odpowiedzialności. Zapłacili za to największą karę…

    • eee tam bredzisz to tak jakbyś napisał że franio jest normalny

     • Ale Franiowi udało się do dzisiaj przeżyć. I podejrzewam, że jest normalniejszy niż większości się wydaje.

  • Instruktor go uczył jeździć zgodnie z przepisami, a on nabywając uprawnienia przejął odpowiedzialność na siebie i sam podjął decyzję o swoim zachowaniu. To rodzic ma odpowiadać za dorosłe dziecko które kogoś zabiło? A może jego rodziców wsadzimy do więzienia?

 5. najsłabsze ogniwo ma to do siebie, że dąży do samoeliminacji – dobrze, że nikt postronny nie zginął w tym wydarzeniu

 6. Nawet nie wiecie o czym piszecie! W tym wypadku zginął mój syn! Proszę zostawić tą sprawę bez komentarza! Z góry dziękuję.
  Pogrążona w żałobie MATKA.,

  • Monika Sałamacha

   Wyrazy głębokiego współczucia
   Jestem mamą Julii która zginęła w tym wypadku

 7. Nie miał „kupionego prawa jazdy”! Sam własną pracą na nie zarobił!
  To było dobrze wychowane i grzeczne dziecko!
  Serce mi pęka jak czytam takie głupoty!
  Nikt z Was nie wie co to znaczy!

  • Jednak coś było nie tak droga mamusiu, z tym grzecznym ideałem, bo zabił siebie i kolegów. Teraz to wszyscy winni tylko nie on.

 8. Memento mori. W dowód uznania za to, że nikomu innemu krzywdy nie zrobili czego kolejnym, mało rozgarniętym w samochodach, na motorach i rowerach życzę. Jest zbyt tłoczno na ulicach Lublina. Wyjeżdżajcie w nocy. Słupy do waszej dyspozycji.

 9. nie kryty krytyk

  brawo doszli po 3 miesiacach do tego co ludzie wiedzieli odrazu. brawo POLUCJA.

Kursy walut

 • USD 4.2234zł 0.19%
 • GBP 5.2146zł 0.14%
 • EUR 4.5294zł 0.11%
 • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas