Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Rzucił psem o betonową podłogę. Potem zakopał zwierzę

Wkrótce przed sądem stanie 38-latek, który ze szczególnym okrucieństwem zabił psa. Mężczyzna rzucił zwierzęciem o betonową podłogę, a następnie zakopał na posesji.

Bialscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Konstantynów. Mundurowi ustalili, że mężczyzna zabił psa, a następnie zakopał go na posesji. Do zdarzenia doszło pod koniec 2018 roku.

Dzielnicowi wspólnie z policjantami wydziału kryminalnego na terenie posesji zajmowanej przez 38-latka ujawnili zakopane zwierzę z widocznymi obrażeniami ciała.

Mężczyzna w rozmowie z policjantami tłumaczył, że pies został potrącony przez samochód. Kiedy funkcjonariusze nie dali wiary jego słowom, przyznał, że uderzył czworonogiem o betonową podłogę w budynku. Po tym martwe zwierze zakopał na terenie posesji.

Swoje zachowanie tłumaczył faktem, że w chwili zdarzenia był pijany.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Podczas przesłuchania 38-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Wczoraj prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

24 komentarze

 1. To bandyta nie czlowiek u mnie na posesj mam suczke przyblede i kota takze przyblede i zadnego nie uderzylem ani nie kopnolem .wiadomo przy zabawie czasem.sie zdazy jakies sxturchniecie lecz nigdy celowo nie uderzylem.swoich pupili

 2. ręce opadają ,chory kraj

  Musi teraz podziekować „Czujnym sąsiadom „…i zasadniczo to nalezy mu się za to kara śmierci

  • EEJjj dlaczego chory,dziś zrobił to z psem jutro moze byc człowiek

   • Wku…wiaja mnie tacy ludzie ktorzy znecaja sie nad slabszymi. Pomysl pijaku jakby tak ktos toba pieprznal o beton, a potem zakopal na podworku.

    • Dlatego właśnie kocham zwierzęta a ludzi nienawidzę z wyjątkami większość ludzi to mordercy i ścierwa

  • Każdego gnoja co znęca się nad zwierzakiem – w ryj i zgłosić – tak jak i tych co tej mendy żałują! Sama dzwonię na policję w kilka sekund!

 3. „życzliwa ” rodzinka ? …czy miał w domu monitoring ?

 4. Wypuście go — tylko powiedzcie gdzie i kiedy a zapewniam że nigdy tego nie zrobi i bedzie bał śię psów nawet tych małych !!!!!!!!!

  • Chętnie ci pomogę, jakby co. Takiego śmiecia trzeba zutylizować. To genetyczny odpad z populacji – pomyłka natury.

   • Może wystawić go jak eksponat do oglądania w muzeum. Wiele osób chce zobaczyć pośrednie ogniwo między małpą a człowiekiem.

 5. Przecież nie znęcał się tylko trzasnął i po kłopocie.
  Jakie to szczególne znęcanie się.

 6. Powinni ujawniać dane personalne takich śmieci, łącznie z adresem zamieszkania.

 7. Za zabicie psa wyższa kara niż zabicie człowieka przy użyciu samochodu.

  • W praktyce są same zawiasy niestety, miejmy nadzieję że usłyszymy ile dostanie.

  • nic gnojowi nie zrobią jak znam życie a rozumowanie poniżej logiki przedszkolaka … do sądu pretensje ze za niksie kary za zabicie człowieka – choć niektórych mend zwanych ludźmi mi nie żal …

 8. Rozbrajają mnie osoby tłumaczące się tym, że były pijane. Przecież to ich bardziej obciąża, eheheh 🙂

 9. skur….ieL i tyle

 10. Do pierdla z nim na 10 lat, niech przemyśli swoje zachowanie. Zaczyna od zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem, a kolejny raz zabije człowieka. I tyle. A sąd pewnie da mu karę w zawiasach, bo to wschód Polski, a tam wiadomo – bardziej Białoruś niż cywilizacja :/

Z kraju

Sport