Rzucał butelkami z piwem w jadące samochody

Do aresztu trafił 37-latek, który rzucał butelkami z piwem w jadące pojazdy. Poszkodowani oszacowali straty na około 2500 złotych.

W niedzielę po południu policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w centrum miasta mężczyzna rzuca w przejeżdżające samochody butelkami z piwem.

Na miejscu mundurowi zastali dwóch pokrzywdzonych, których pojazdy zostały uszkodzone. Z relacji pierwszego wynikało, iż gdy przejeżdżał obok placu w jego samochód mężczyzna rzucił butelką z piwem. Trafił w prawe przednie drzwi kierowanej przez 31-latka skody, powodując uszkodzenie szyby. Drugi z pokrzywdzonych 34-latek z Izbicy, wskazał wgnieciony dach w swoim samochodzie marki Renault. Uszkodzenie powstało również, w skutek uderzenia butelką z piwem.

Poszkodowani oszacowali straty na 2500 złotych. Obaj opisali dokładnie sprawcę. Kryminalni jeszcze tego samego dnia około godziny 19:00 zatrzymali opisanego przez pokrzywdzonych mężczyznę. W chwili zatrzymania miał on prawie promil alkoholu w organizmie. 37-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia.

(fot. Policja Krasnystaw)

10 komentarzy

  1. Co za Bestia…. rzucać butelkami Z PIWEM kara powinna być baaardzo surowa

  2. Żarło z budy na kółkach mu zaszkodziło?

  3. Powinien wypić i dopiero rzucać!!! Dożywocie ?

  4. Typowy PISuar

  5. The bill.

  6. Na picie alkoholu powinno się wprowadzić swoiste „prawo jazdy”. Niektóre osobniki po prostu nie potrafią pić, lub nie umieją znieść konsekwencji wypicia alkoholu. Środek ten powinien być racjonowany po odbyciu serii testów w nietrzeźwości i zbadaniu efektów jakie wywołuje u poszczególnych osobników. Ileż by było mniej wszelkich problemów – chroniczne pijackie nieroby wzięłyby się do roboty, damscy bokserzy zniknęliby co najmniej w 50 procentach, większość ulicznych bójek odeszłoby do lamusa, a i skończyłby się uliczny wandalizm po zmroku. Jak dla mnie dostęp do alkoholu powinni mieć jedynie ci którzy upijają się na wesoło lub melancholijnie i smutno. Wszelkie inne agregaty co ich zaczynają po wódce łapy swędzieć albo dostają nagłej śmiałości i pewności siebie że wszelkie hamulce im puszczają – dożywotni zakaz. Pić trzeba umieć, alkohol jeste dla ludzi, nie dla zwierząt.

  7. Mariusz Tatary

    Takie rzeczy to się robiło za małolata. 16 lat, max 19, ale 37 i ciągle takie numery?

  8. Swojego czasu przechodząc ulicą Zana przy Leclercu okolo godziny 20, kilku przygłupów pijących w okolicy przystanku przy galerii wpadlo na pomysl rzucic butelką na druga strone jezdni. Nie pomysleli jednak, że za krzakami może ktoś iść chodnikiem. W głowę dostała starsza kobieta, a Ci idioci oczywiście dali długa. Pewnie gdybym nie widział co sie stalo i nie udzielił jej pomocy oraz nie wezwał karetki, zeszła by tam, a tych głombów pewnie nikt by nigdy nie złapał, 10 lat temu monitoring raczej jeszcze nie był tak powszechny, więc podejrzewam, że i tak uszło im to na sucho.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)