690 680 960

16-latek za kierownicą toyoty doprowadził do groźnego wypadku z motocyklistą (zdjęcia)

16-latek wsiadł za kierownicę samochodu osobowego i na skrzyżowaniu zderzył się z motocyklem. Jego kierowca, w ciężkim stanie trafił śmigłowcem do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 17 w miejscowości Wola Przybysławska w gminie Garbów w powiecie lubelskim. Na będącej przedłużeniem ulicy Kasztanowej drodze gminnej prowadzącej do „Marianki” zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą 16-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocyklu, którym kierował 18-latek. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku ranny został kierowca motocykla. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. nadesłane)

50 komentarzy

 1. wina leży po obu stronach, jednemu gówniorzowi sie motocykla zachciało a drugiemu samochodu, bedo mnie gówniorze denerwować kuuuurła

 2. Wiadomi cos o tym w jakim stanie jest motocyklista?

 3. duzo duzo duzo zdrowia dla motocyklisty iduzo sily dla rodzicow

 4. Ludzie nie wiecie jak było to nie piszcie takich komentarzy.Akurat motocyklista jechał prawidłowo.Miał prawojazdy na tą pojemność.Sam sobie zarobił na prawojazdy jak i na motocykl.

 5. JESTESCIE OKROPNI BEZ ŻADNYCH UCZUĆ.Ludzie ten młody człowiek walczy ze śmiercią -prawdopodobnie „ma złamany kręgosług,jest w śpiączce, nie oddycha samodzielnie,i guz mózgu.Walnijcie się w te puste bezduszne łby.Czepiacie się OFIARY pelnoletniej z prawkiem który mial jakiś tam motor, który nie był nie wiadomo jaki,i zapewne do wieku i do zdobytego prawa jazdy był odpowiedni. To jest Tragedia dla obu rodziców ale największą dla chłopca poszkodowanego.Wasze komentarze osmieszaJace taka tragedię taki ból jest nie ludzki wiecie że to czyta rodzina?to nie zniknie z sieci,wiem ze po takich tragediach komentarze niszczą rodzinę to poprostu nóż w gardle się otwiara na was..Módlcie się za tego chłopca i za jego rodzinę a to co miał czy nie miał to tylko zasługa rąk i pracy.NIE MA LUDZI BIEDNYCH ,SĄ LUDZIE LENIWI.Wiec nie zazdroscie bo każdy może mieć. Wedlug mnie nie powinno być komentarzy przy takich tragediach, mam nadzieję że portal to wycofa,po takich słowach przeczytanych tu większość rodziców czy rodzin nie może się pozbierać ale wy tego nie rozumiecie.Życzę samych cudownych dzieci bez problemów jaki mają rodzice tego chłopca oby wasze dzieci czy wy młodzież była taka wyrozumiała i mądra jak piszecie w komentarzach,oczywiście nie wszyscy są tacy.

 6. 16latku drogi zapewne to czytasz, mam nadzieję że sprawiedliwość cię dopadnie i spędzisz długie lata za kratami a napewno więcej niż jesteś na świecie. Nie do wyobrażenia tragedia

 7. Szkoda chłopaka ale co zrobić stało się

 8. Motocyklista 2

  Jak tam motocyklista?
  Wyjdzie z tego?

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas