Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ryszard Zajączkowski powalczy o fotel prezydenta Lublina. Stawia na schrony, więcej zdradzić nikt nie chciał

Były szef lokalnych struktur Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna, aktywny uczestnik ruchów antycovidowych Ryszard Zajączkowski jest kolejnym kandydatem na prezydenta Lublina. Niewiele jednak można było dowiedzieć się na temat programu wyborczego.

26 komentarzy

 1. Precz z kondonami 🤣

 2. Po komentarzach widać że znowu czeka Nas wstyd. Cała Polska będzie głosowała za rozwojem, nowoczesnością, dialogiem tylko Lubelszczyzna i Podkarpacie znowy dwa najbardziej zacofane regiony zagłosują na PIS. Ludzie dymali Was w d… przez osiem lat, kradli na potęgę, wprowadzali milion nowych oplat żeby nie nazywać tego podatkami, wszedzie wstawiali swoje rodziny na stanowiska bez jakichkolwiek kompetencji, rozlozyli niezaleznosc sadow, cofneli Nas w rozwoju o kilkadziesiat lat a Wy dalej chcecie glosowac na ta katopatologie ?
  Oj głupi

 3. Jakie schrony, jakby ruscy wjechali przejście Lubelszczyzny zajęłoby im jeden dzień. Zatrzymaliby się dopiero na Wiśle żeby się przeprawić. I nie to ze na lubelszczyznie niema bitnych ludzi z kosami i traktorami ktorzy zablokuja im drogi w ramach protestu. Tylko dlatego ze na lubelszczyznie to takie wojsko ze 🙁 sami wotowcy

 4. Brawo wyborcy Tuska od kwietnia vat na żywność..!!!

 5. O jakim zagrożeniu on mówi? Przecież jego szefowie w partii jak Braun czy do niedawna Korwin uważają rosje za przyjaciela, który nigdy by nie napadł na Polskę. Niech się zdecyduje czy to jednak zagrożenie czy nie.

  • Nie wierzcie we wszystko, jak widać nie ma filmu więc redakcja napisała tak o typie zebysmy na niego nie glosowali.
   A GOŚC JEST CAŁKIEM RZECZOWY. Studiował na Yale i Harvard, przez lata pracownik KUL ale ze wzgledu na wyrazanie opinii ” antysemickich” i antycovidowych go wyrzucili. Stanął w obronie Brauna po akcji z gasnica.
   Itp itd ja bym jednak zaufał temu gościowi. Redakcja przedstawiła go jako odklejenca

 6. Nastepny artysta…. Oni to specjalnie robią żeby Żuk dalej był prezydentem

Dodaj komentarz